fbpx

“Подивися на себе, галоша! Була діжею, та ще гірше стала. Жиром запливла”: Подруга навіть не намагалась прикритись ковдрою, а чоловік задоволено потянувся за цигаркою

Ніна була справжньою «сірою мишкою», точніше навіть мишкою її можна було назвати з великою натяжкою. Невисока, повна, з невиразним русявим волоссям, зібраним у скромний хвостик.

Старанно вчилася, була хорошою слухняною дочкою і не мріяла про хороше заміжжя. Джерело.

Ну хто її візьме? Поруч подруги: яскраві, красиві, гучні, в собі впевнені. А Ніночкі завжди було незатишно у великих компаніях, хотілося злитися із стіною. Вона не знала куди подіти руки, як себе поводити, коли з нею розмовляв хтось з хлопців.

Тато її займав високу посаду, мама була домогосподаркою. Батьки з дитинства виховували дочку правильно, прищеплюючи скромність й інші, на їхню думку, позитивні якості.

На Новорічну вечірку її привела подруга Віка. Дівчина нахабна, безпардонна, галаслива. З Ніночкою вона вчилася разом в інституті і дружила тому, що у простодушної Ніни можна було завжди взяти лекції і отримати іншу допомогу. А ще Віка вважала, що на тлі непомітною Ніни вона виглядає ще більш ceксyaльною.

На цій вечірці Ніна і познайомилася з Микитою, хлопцем Віки. Гарний, спортивний, високий. Не юнак-мрія, але Ніна відразу вирішила, що мрії у таких, як вона, не збуваються. Яке ж було її здивування, коли ввечері наступного дня хтось став кидати сніжки в вікно її квартири на другому поверсі.

А під вікном стояв і сліпуче посміхався Микита. Роман їх був стрімкий, в березні Ніна вмовила батьків зіграти весілля. Мама хитала головою і сумнівалася в чистоті намірів Микити, а Ніночка просто очманіла від щастя.

Звичайно їй було трохи соромно перед Вікою, але подруга обняла збентежену Нінку і сказала:

Невже через мужика ми з тобою посваримося? Так забери його собі, я таких ще десяток завтра ж знайду!

Ніна вдячно заглянула Вікі в очі і покликала на весілля. Подружкою нареченої.

А потім був захист диплома, а потім Микиту взяв до себе в контору тесть, а Ніна готувалася стати матір’ю.

Молоді жили в квартирі, подарованій батьками Ніни, незабаром тесть подарував Микиті і машину, правда, завбачливо записав її на себе. Наpoдилася донька Наташка. Ніна була на сьомому небі від щастя і з радості після пoлoгів набрала ще десяток зайвих кілограмів.

Микита умовив дружину продати їх двушку і купити квартиру побільше, тесть з тещею додали ще грошенят і молода сім’я в’їхала в чотирикімнатні апартаменти в престижному районі.

Засмучувало Ніну тільки дві речі: те, що Наташа часто хворіла і те, що Микита зовсім перестав бути її чоловіком в ліжку. Чоловік відмовлявся втомою на роботі, дочку возили по лікарях і санаторіям. В одному їх санаторіїв Ніні не сподобалося і вона, викликавши водія батька по телефону, поїхала раніше терміну. Хотіла зробити чоловікові сюрприз.

Відкривши двері своїм ключем вона спочатку нічого не зрозуміла: зі спальні лунали охи і стогони, а потім вона відчинила двері.

Віка навіть не подумала прикритися ковдрою, а Микита просто мовчки потягнувся за цигаркою. Подруга гвоздила словами:

-А ти думала він на тобі одружився за твої дивовижні якості? Подивися на себе, галоша! Була діжею, та ще гірше стала. Жиром запливла. На фiг ти йому здалася, ми ж з ним cпaти не переставали ні на день. Навіть на твоєму весіллі, коли ти заснула, Микита прийшов до мене в номер. Так ти і потрібна була йому через гроші татуся. Квартирка-то у вас в шлюбі куплена? Доведеться розміняти!

А чоловік мовчав і посміхався.

Читайте також: Наречений втік з церкви разом зі своїм свідком, а заплакана наречена оголосила шoкoваним гостям, що свято не скасовується

Ніна звичайно ж розлучилася. Хороші юристи довели, що квартиру купили фактично її батьки. Машина теж Микиті не дісталася.

Віка за Микиту заміж так і не вийшла: не потрібен їй наречений без грошей. А Ніна схудла, зайнялася собою, стала допомагати батькові в справах. Вона не стала вище, і фігура її далека від модельних стандартів, але виглядає вона дуже добре, тим більше, що нарешті зрозуміла: зайва скромність тільки шкодить.

Молода, забезпечена, симпатична жінка, яка тільки заміж більше вийти не планує.

You cannot copy content of this page