fbpx

Погладшала і змінила зачіску: Головну героїню “Не наpoдись вродливою” не впізнати (фото)

Зірка серіалу “Не наpoдись вродливою” Неллі Уварова вже давно позбулася від образу страшненької секретарки з брекетами, кісками і окулярами. І новий вихід актриси тому підтвердження.

Так, днями виконавиця ролі Каті Пушкарьової стала героїнею програми “Доля людини”. Поява актриси в шоу здивувала її шанувальників — зірка помітно погладшала, зробила коротку стрижку і полюбила яскравий макіяж.

У ході шоу Неллі розповіла, як роль Каті Пушкарьової вплинула на її долю. Саме робота в серіалі “Не наpoдись красивою” в 2005 році принесла Уваровій популярність і затребуваність в кіно.

“Тут життя закінчилася. Не можна було робити нічого. Я пам’ятаю, як я намагалася купити взуття: я заходила в який-небудь взуттєвий магазин, починалася автограф-сесія, потім якісь розмови за життя… в результаті через години дві-три я забирала звідти ноги. Потім я три дні видихала і думала, що взуття все-таки треба купити. Потім я навчилася з цим жити.”

Що стосується повноти, то невідомо, чому актриса так сильно змінилася в фігурі. Шанувальники розійшлися в думках: одні вважають, що пишні форми і коротка стрижка не йдуть Уваровій, а інші, навпаки, впевнені, перевтілення актриси дасть їй нові можливості в кар’єрі.

Читайте також: Віктор Павлик пішов з сім’ї до молодої коханки (фото)

“Немає жіночої краси і сeкcуальності”, “Виглядає на 50”, “Як вона мені подобається своєю несхожістю на всіх”, “Жіночна і дуже затишна жінка”, “На білого лебедя так і не перетворилася”, “Стильна”.

Додамо, що з 2002 року актриса працює в Російському академічному молодіжному театрі. Також вона заміжня за актором Олександром Гришиним, з яким виховує двох дітей.

https://www.youtube.com/watch?v=7R8q5LNgQ18

You cannot copy content of this page