fbpx

Попросила сусідка посидіти 30 хвилин з дитиною, а в результаті забрала зіпсований торт, ковбасу, присохший сир, банку забродивших помідорів і задоволена, одягнувши свою дитину, пішла додому

На календарі 3 січня, ранок, у нас з чоловіком вихідний. О 9 годині лунає дзвінок в двері, кого принесло вже. Відкриваю, а це Юля зверху, тобто з квартири над нами.

Каже, що вони зранку вирішили чайку попити, а всі смаколики і навіть цукор закінчились, треба в магазин збігати, а на вулиці морозно дуже. Так от, просить посидіти з малим хвилин 30, поки вона в магазин.

Ми погоджуємось, всеодно ж уже розбудила, кажу, що зараз малому й чаю зроблю, й коржиків знайду.

В цей момент Юля знімає своє пальто, роззувається і теж прямує на кухну, гордо заявляючи, що вона теж від чаю не відмовиться. Ну не скажеш же їй, що взагалі-то вона в магазин збиралася!

Ставлю я на стіл коржики домашні, печево зі згущеним молоком, круасани з вишнями, але тут Юля запитує: “А торт чому не пропонуєте? Я бачила, у вас в холодильнику ще великий шматок є.”

Ну я й кажу, що він куплений ще 30 грудня, тобто в минулому році, термін придатності у нього закінчився і треба б викинути, типу спасибі, Юлічка, що нагадала про це.

І тут Юля видає: просить цей шматок торта віддати їй, вона його потім з’їсть, що не треба викидати, нічого йому в холодильнику не буде, не зіпсувався він.

Гаразд, якщо хоче, нехай забирає. Юля, соромлячись, запитала, чи не залишилося ще чого після свята, що ми зібрались викинути, вона б забрала. Тим більше якщо нам не потрібно.

Загалом, забрала вона ще ковбасу, присохший сир, банку забродивших помідорів і задоволена, одягнувши свою дитину, пішла додому.

Читайте також: Маринка була у вічному пошуку, а ще була слабка на всі місця, тому шукачів на ці місця було море, а от бажаючих стати татом не знаходилося. Плоди пошуку не змусили себе чекати. Маринка народила дочку

Ми їй: Юль, ти ж хотіла в магазин? А вона, відмахнувшись, відповіла: Так навіщо туди йти, поснідали, непотрібне ви віддали, ні до чого тепер на вулиці ніс морозити і так добре.

Ну не знаю,а якщо щось трапиться? Торт далеко несвіжий. Потім ще скаже, що це ми її спеціально пригостили! А може і минеться.

Фото ілюстративне, з вільних джерел

ПЕРЕДРУК ЗАБОРОНЕНО!

You cannot copy content of this page