fbpx

Порада, яка змінила моє життя

Я дуже гаряча. Дуже. Не жінка, а автомат Калашникова, який може розстріляти словами в фарш. Я не вміла чекати. Чи не вміла терпіти. У напружених ситуаціях мені не вдавалося заспокоїтися, видихнути, дати собі час обміркувати те, що відбувається.

Мене несло від слова «завжди». У пориві емоцій я розривала багаторічні зв’язки. Зачищала телефонну книгу. Блокувала неугодних. Збирала валізи і йшла швидким кроком, не озираючись. Жодного разу не озирнулася.

Але одного разу мені дали безцінну пораду. Пораду, яка змінила моє життя.

«Перемагає той, хто вміє чекати», – сказав мені один з найважливіших людей в моєму житті. І я стала вчитися чекати.

Зусиллям волі я, замість того, щоб нестися на трійці емоцій, гальмувала себе, змушуючи чекати. Чого чекати? Да нічого. Чекати, що пройде час. Той час, в який можуть бути сказані самі злі, самі руйнівні слова. Чекати, коли згасне запал емоцій, і можна буде розмовляти, не захлинаючись від люті.

Не накручувати себе протягом години. Не труїти душу, расковирюючи пальцями образи, а тупо чекати, коли мине година. Дивитися кіно, читати книгу, розмовляти по телефону.

Всього лише годину. Але якщо її пережити, 99 ситуацій з 100 виглядають зовсім по-іншому. А ось з тієї ситуації, яка так не виглядає, варто вийти по-королівськи.

«По-королівськи» – це значить спокійно, доброзичливо і назавжди.

Читайте також: Викиньте ці слова з лексикону і ваше життя змінеться!

Джерело.

You cannot copy content of this page