“Порожнеча в душі чоловіка — не найстpaшніше”: Анжеліка Варум вперше порушила мовчання і прокоментувала зради чоловіка

В суспільстві вже давно обговорюють невірність Леоніда Агутіна. Нібито колись співака застукали під час прucтрасних поцiлyнків з молодою дівчиною, потім заговорили про інтpижку артиста зі співачкою. Більше того, ЗМІ неодноразово писали, що Агутін і Варум знаходяться на межі розлучення.

Втім, чутки про свій розрив пара не коментувала і продовжувала радувати шанувальників спільними виходами. Правда, попри це, тема зради Леоніда досі активно обговорюється в мережі.

А днями Анжеліка Варум вирішила вперше порушити мовчання. Співачка опублікувала відвертий пост, в якому прокоментувала невірність чоловіка.

“Останнім часом отримую досить багато подібних коментарів: “Ви кажете, що у чоловіків все інакше. А вийшло так, що Агутін відчуває себе прекрасно, а ви ні, ось він від вас і гyляє”.

Мабуть, час відкрити дискусію. З особистого досвіду:

1. Не плутайте чоловіків з кріпаками, вони від цього швидко втомлюються.

2. Кохана для чоловіка не та, з ким стався імпульсивний обмін рідuнaми, а та, якій він протягом всього життя, присвячує вірші.

Читайте також: Мамина копія: Олена Кравець вперша показала обличчя своїх двійнят (фото)

3. Якщо ви все ж зорієнтовані на сім’ю і вам пощастить дожити з коханою людиною до срібного весілля, готуйтеся, на шляху вас чекає багато сюрпризів. І не чекайте підступу тільки від чоловіків. Часом, зовсім несподівано, ви можете здивувати себе саму.

4. Знайте! У вас завжди є вибір. Як казала моя бабуся: “Колгосп — справа добровільна”.

5. І пам’ятайте! Порожнеча в душі чоловіка — не найстрашніше. Набагато страшніше — порожнеча у вашій власній душі…”