fbpx

Постаріла Наташа Корольова обурила мережу “брyдними танцями” (відео)

Російську співачку українського походження Наташу Корольову, якій СБУ заборонила в’їзд в Україну, розкритикували в мережі за викладене відео з “брyдними танцями”. Пише Обозреватель.

Відео з’явилося в Instagram Корольової.

На ньому видно, як відомий російський співак Микола Басков танцює з Анною – солісткою групи Корольової з провокаційною назвою “Пoпaбенд”.

Відео було знято під час святкування Дня народження солістки.

“Це було феєрично – відразу з “Брyдних танців” з Миколою Басковим переходить в повний eкстаз нашої групи підтримки на забійному треку # ПOПАНБЕНДА про складну жіночу долю #ПралаТобіТрyси.

Наша Аня “Пoпoчка” так зaвелася, що труснула попою від душі, і під загальний тріумф залу загадала бажання і задула свічки на іменинному торті! Анюта, я дуже хочу, щоб всі твої бажання здійснилися! Ти талановита артистка з особливою енергетикою і темпераментом. Ух, Анюта, ти вогонь!” – написала Корольова, яка на відео співає разом зі своїми підопічними.

Читайте також: Ані Лорак похвалилася неймовірно дорогим вбранням: дехто і за рік скільки не заробляє (фото)

 

Это было феерично сразу с "Грязных танцев" с Николем Басковым @nikolaibaskov переходящее в полный экстаз нашей группы потдержки на забойном треке #ПОПАНБЕНДА о сложной женской доле #СтиралаТебеТрусы,Наша Аня "Попочка" @annpopsy ,так завелась что тряханула папочкой от души ,и под всеобщее ликование ,зала загадала желание и задула свечи на именинном торте!!!Анюта я очень хочу что бы все твои желания исполнились!!!Ты талантливая артистка с особенной энергетикой и темпераментом ,Ух ,Анюта ты ОГОНЬ!!!🔥🔥🔥🔥🔥С днём рождения Моя Девочка!!!!Вот так @popanband #ПОПАНБЕНД по скромному отыграли премьерный концерт !!!Ребята Вы клеееееевые!!! @andreygirnyk @bronislav_bakhmatov @annpopsy !!!!💋💋💋#попанбенд #наташакоролева #николайбасков #валенок

Публикация от Наташа Королева (@natellanatella)

You cannot copy content of this page