fbpx

Потап розкрив чергову таємницю розлучення з Настею

Відомий співак Потап розповів, що їхній дует з Настею Каменських розпався через їх відносин в реальному житті, а точніше як артист відзначив «не измеряют любовь в условных единицах». Про це він написав на своїй сторінці в Інстаграм, передає Час Пік.

«Потап і Настя це не тільки «Чумачечая Весна» і «Стиль Собачки» це «Надейся», «Ей Бро», «Папа вам не Мама» ми зупинили дует в момент, коли у нас був на половину написаний Новий альбом і вже повірте мені, в ньому був хіт на хіті, особливо круто звучить пісня «Тримай» українською мовою написана разом з Настею.

Читайте також: Вагітна чи просто пагладшала: Настя Каменських показала пишну фігуру

Ми зупинили дует в момент супергонорарів і суперпопулярності, і затребуваності, про такий успіх інші артисти і мріяти не можуть. Навіщо? Чому? Так просто «не измеряют любовь в условных единицах» ось і все! Ми зупинили дует, але зберегли Легенду! Потап і Настя – Назавжды!», – написав музикант.

Нагадаємо, 24 жовтня виконавці Потап і Настя Каменських взяли паузу в спільній кар’єрі. Вони заявляли, що невідомо на скільки затягнеться ця зупинка.

You cannot copy content of this page