fbpx

«Потрапив в шоу-біз через гримерку Потапа і зраджував дружині з Дорофеєвою: Вся правда про учасника групи «Время и Стекло» Позитива

Його справжнє ім’я знає не багато людей, але ось сценічний псевдонім знайомий кожному українцю. Позитив став одним з найпопулярніших виконавців українського шоу-бізнесу. Що ж відомо про життя хлопця і його творчий шлях?

Олексій Завгородній народився в 1989 році в Києві разом зі своєю сестрою-близнючкою Єлизаветою. Хлопець розповідав, що з 4-рьох років його тягнуло до музики, найбільше йому подобалося слухати рок-н-рол і R & B.

Навіть не закінчивши школу, хлопець зі своїм хорошим другом з псевдонімом «Напилок», створює свою власну групу і на одному з концертів Потапа пробивається до нього в гримерку з проханням оцінити творчість. Потап звичайно творіння хлопців забракував, але через деякий час вирішив запропонувати їм співпрацю.

Але відразу виступати Олексій не став, спочатку він закінчив театральний факультет Київської дитячої академії мистецтв. Здобувши середню освіту, він вступив до Університету культури і мистецтв. Після цього в 2004 році Потап запрошує Позитива з Напилком в групу «New’Z” Cool », яку він продюсував разом з Д.Ступкою. Саме завдяки Позитиву в групі відбувається справжня революція. Вони випускають перший диск, а потім пісню для фільму«Штольня», яка принесла виконавцям популярність.

У 2010 році Потап знову вирішив проштовхнути Позитива, але в цей раз вже без Напилка. Репер пропонує Олексію створити гурт «Время и Стекло», до складу якого повинна була увійти ще одна дівчина. Партнерку Позитиву шукали кастингом, щасливицьою виявилася Надя Дорофєєва. Виявилося, що вони були знайомі ще і раніше, саме це і стало вирішальним вибором. Нова група відразу набула величезної популярності у слухачів, протримавшись у топах аж до 2014 року.

За цей час Позитив навіть встигає стати справжнім героєм коханцем в серіалі «Щоденники темного». Герой, якого зіграв Олексій, виявився відчайдушним хлопцем, готовим абсолютно на все, заради своєї дівчини.

У 2016 році вони з Надею знову вриваються на вершини рейтингів з піснею «Навернопотомучто». Завдяки своїм новим треках, «Время и Стекло» протрималися в топах аж до 2018 року, отримавши величезну кількість премій. Сам же Позитив виявився героєм багатьох скандалів.

У 2017 році після концерту в Анапі Олексій потрапив в один з них. Прямо під час виступу артист назвав Росію рідною країною. «Низький уклін вам, ви прекрасні, ви — майбутнє покоління нашої країни», сказав Позитив російським шанувальникам. Українська аудиторія таку заява не оцінила, заявивши, що Позитив може залишатися в «його» Росії. Але Позитив вибачився, і конфлікт вирішився.

Не менше скандалів супроводжували і особисте життя співака. Зараз він одружений. Зі своєю майбутньою дружиною Олексій познайомився ще в школі, офіційно одружившись тільки в 2013 році. Скандал спалахнув після того, як Дорофєєва зізналася про побачення з Позитивом. Навіть незважаючи на те, що Надя розповіла, що вона відразу пояснила Олексію, що вони будуть тільки колегами, багато хто звинувачував співака в зраді, а дружина Аня, почала дуже ревнувати. Після того, як у Дорофеєвої з’явився чоловік, ситуація налагодилася.

Зараз же в особистому житті Олексія все добре, Аня стала найкращою подругою Каменських і відкрила свій бренд одягу. Сам же виконавець продовжує записувати нові пісні.

You cannot copy content of this page