fbpx

Повний Місяць 21 вересня: чого очікувати кожному зі знаків Зодіаку

Повний місяць – особливий час, коли енергетика нічного світила особливо сильна. У вересні ця подія відбудеться 21 числа, і представникам зодіакальних сузір’їв варто прислухатися до порад астрологів, щоб провести цей день без проблем і турбот.

21 серпня Повний Місяць буде в сузір’ї Овна, і енергетика цієї доби буде досить непередбачуваною. Вплив імпульсивного сузір’я буде заважати і підштовхувати на необачні вчинки, тому варто провести цей день без суєти.

Овен

Овнам в повний Місяць доведеться гірше за інших Знаків. Енергетика простору буде агресивною, й імпульсивним Овнам доведеться стримувати бурхливу енергію, щоб не викликати на себе бід. Астрологи рекомендують відмовитися від конфліктів і з’ясування стосунків, а також відкласти сміливі ідеї до більш сприятливого часу.

Телець

Тельцям астрологи рекомендують відмовитися від ідеї щось купувати, особливо якщо витрати спонтанні. У день повного Місяця необгрунтовані витрати і ризиковані вкладення можуть обернутися серйозними фінансовими проблемами, а значить, грошові операції потрібно проводити з обережністю.

Близнюки

У Близнюків в день повного Місяця буде безліч ідей, але втілити в життя їх всі навряд чи вийде. Проблемою Близнюків стане питання вибору, і астрологи рекомендують не поспішати. Грамотно розставлені пріоритети і відмова від поспіху стануть вигідною стратегією і приведуть до успіхів, а не до розчарувань.

Рак

Раки будуть схильні до перепадів настрою, що може не кращим чином позначитися не тільки на самопочутті, а й на взаєминах. Їм астрологи рекомендують займатися йогою або медитаціями, щоб привести почуття до рівноваги і не ставати заручниками негативних емоцій.

Лев

Левам у вівторок буде потрібна вся сила волі, щоб протистояти спокусам і примхам. У цю добу астрологи відзначають підвищення настрою, проте, така ейфорія небезпечна для серйозних справ і фінансових операцій. На хвилі емоцій Леви можуть не помітити істотних деталей, а це призведе до проблем.

Діва

Дівам повний Місяць не завдасть проблем в тому випадку, якщо вони перестануть звужувати кругозір і бачити тільки те, що відбувається у них під носом. У цей день знаки долі вказуватимуть на нові шляхи розвитку, і їх потрібно помічати, щоб не упускати прекрасні шанси на залучення щастя.

Терези

Для Терезів повний Місяць може обернутися великою кількістю проблем, якщо вони не зможуть тримати себе в руках і засумніваються в власних силах. Небезпека цього дня – вплив маніпуляторів, які можуть досить ускладнити життя тим, хто не зможе відстоювати межі особистого простору. Астрологи рекомендують Терезам бути впевненішими і не дозволяти нікому втручатися в своє життя.

Скорпіон
Скорпіонам 21 вересня астрологи рекомендують бути максимально чесними, особливо якщо мова йде про виконання обіцянок. Забудькуватість або бажання покластися на випадок обернуться скандалами або конфліктами, які в день повного місяця загрожують розривом відносин.

Стрілець

У Стрільців у день повного Місяця відкриється друге дихання, проте астрологи рекомендують витрачати сили з розумом: взявшись за кілька справ одночасно, Стрільці ризикують програти. У цей день важливо зосередитися на виконанні першочергових завдань, бути послідовними і не квапити події.

Козеріг

Козерогам в день повного Місяця на допомогу прийде їх любов до консерватизму. Цього вівторка від них буде потрібно врівноваженість і дотримання правил, щоб не оступитися і не зайти в глухий кут через імпульсивні й необдумані кроків. Астрологи рекомендують запастися терпінням: не всі справи можна буде зробити з першого разу, проте опускати руки і перемикатися не варто.

Водолій

Для Водоліїв вівторок буде днем випробувань, коли не можна допускати недбалості в справах і відволікатися від робочого процесу. Астрологи рекомендують використовувати камені-талісмани, щоб привернути удачу в справах і не помилитися, приймаючи відповідальні рішення. Фінансову активність також краще стримати, щоб не витратити зайвого, піддавшись на вмовляння продавців.

Риби

Риби будуть схильні до впливу повного Місяця, і в цей день астрологи рекомендують їм усіма силами підтримувати гарний настрій. Оптимізм і воля до перемоги допоможуть впоратися з безліччю дрібних негараздів, які будуть переслідувати на кожному кроці. Рибам не варто залишати без уваги талісмани удачі, які допоможуть знайти вихід з труднощів.

You cannot copy content of this page