Повний список претендентів від України на “Євробачення -2018”

Завершився перший етап Національного відбору на “Євробачення-2018” – прийом і відбір заявок всіх артистів, які бажають взяти участь у пісенному конкурсі.

У вівторок, 16 січня, телеканали СТБ та UA: ПЕРШИЙ оголосили імена 18 претендентів, які будуть боротися за право представляти Україну вже в наступному місяці. Переможець Національного відбору відправиться в травні на конкурс в Лісабон, столицю Португалії.

Вже 10 лютого глядачі побачать наступних претендентів:

 1. The Erised
 2. Сергій Бабкін
 3. СONSTANTIN
 4. Kozak System
 5. The ВЙО
 6. Julinoza
 7. Dilemma
 8. KAZKA
 9. Yurcash
 10. Mountain Breeze
 11. Ingret Kostenko
 12. Vil’na
 13. LAUD

Визначено також п’ять півфіналістів, якими стали найбільш успішні виконавці торішнього нацвідбору:

 1. TAYANNA
 2. KADNAY
 3. Pur: Pur
 4. MELOVIN
 5. ILLARIA

Головною відмінністю Національного відбору-2018 новий продюсер Руслан Квінта, який замінив в цьому році Костянтина Меладзе, вважає переважну кількість хлопців серед претендентів. До того ж всі приготовані пісні є авторськими.

Квінта також розповів, що за час першого етапу журі вивчило більше 1000 отриманих заявок, в цьому продюсер бачить явну ознаку розвитку музичної індустрії в Україні.

“Я гордий від того, що сьогодні українські пісні набувають абсолютно нове обличчя – сучасне, модне”, – наголосив він.

У прямих ефірах Національного відбору глядачам представлять широку палітру жанрів, серед них indie pop, authentic, reggie, house, experiment pop, folks і інші. Таким чином команда конкурсу максимально різноманітилий склад учасників.

“Всіх “минулорічників”, які подали анкети, переглядав як під мікроскопом, до них у мене були особливі вимоги, про що я попереджав одразу – це репертуар і новий творчий вектор. І можу сказати, що деякі мене приємно здивували”, – додав Квінта.

У п’ятницю, 19 січня, відбудеться жеребкування, результати визначать порядок виступів учасників у півфіналах Нацвідбору.

Читайте також: Українська співачка осоромилася з вибором пісні на “Євробачення 2018”

Нагадаємо, що Національний відбір в Україні пройде в три етапи: два півфінали (10 і 17 лютого), в кожному з них виступлять по 9 виконавців, а також фінал (24 лютого), в який пройдуть 6 учасників.

Джерело.