fbpx

«Поїхали? Подивишся, як я живу»: Вийшов по молоко і випадково зустрів колишню – oт вона, сила cпoкyси

Сила спокуси

Він просто йшов по молоко, розмахуючи порожнім пакетом. Роздумував над останнім запитанням доньки: чи буває у бджіл дiaбет? Прикидав, де краще зняти дачу, щоб сховатися від пильного літа. Аналізував переглянуті дитячі садки. Як не крути, а восени Маруські вже три з половиною. Вирішував, куди відправитися у вихідні: на казку «Не хочу бути собакою» або в цирк. Птахи злегка збивали з пантелику. Вони співали одночасно, влаштовуючи какофонію. Пахло талою водою і дикою цибулею. А ще мімозою і гарячими слойками. Раптом хтось його покликав: – Серьога, ти чи що?

Біля входу в супермаркет стояла Аня. Красива до смepті. Ще краще, ніж була, хоча не бачилися років десять. Вони зустрічалися останніх два курси і мало не збoжeвoліли від пpисcтрасті. Коxaлися всюди: в порожніх університетських аудиторіях, в примірочних кабінах, на даху, в гамаку, в човні і посеред мускатного виноградника під час кримської практики.

Жінка підійшла ближче і запахло солодким мигдалем. Вона завжди вважала за краще східні парфуми. Йому стало незручно за свій домашній спортивний костюм з динозавром, намальованим кульковою ручкою на коліні. Муська постаралася. Метушливо пригладив волосся. Здається, перед виходом та намагалася скласти йому зачіску принцеси Покахонтас.

– Привіт як ти?

Вона щасливо розсміялася:

– Як бачиш.

– Заміж вийшла?

Аня знизала плечима, що означало «ще чого». По-свійськи зняла з олімпійки неіснуючу ворсинку, і йому стало не по собі.

– А ти, я бачу, кинув якір. Може, вип’ємо кави?

Він і сам не зрозумів, як опинився в кафе. У чашках хололо капучино. Вона їздила по столу салфетниц, і його манили червоні нігті. Базікала про все відразу: і про поїздки за кордон, і про маркетинг, і про новий Nissan. Її енергетика розбризкувалася, як з щойно відкритої пляшки шампанського, і у нього запаморочилось в голові. Відчув себе старим. Несподівано дівчина присунулася впритул і стало лоскотно щоці:

– А пам’ятаєш, як ми вилізли на дах і тільки роздяглися, як з’явився електрик і розклав у метрі від нас свої пасатижі?

У нього почастішало серцебиття. Розмова набирала обертів, і здалася абсолютно нікчемним нинішнє життя. Втомлена дружина, яка пахне дитячим милом, а не грушою з ананасом, будинок, в якому постійно сушаться рожеві колготки, вариться манка, розкидаються кубики і діснеївські ляльки. Нечастий ceкс тільки в подружньому ліжку, а не на другій полиці поїзда.

Стало пульсувати в скронях, колінах з накаляканим динозавром і в паху. Аня наполегливо запрошувала в гості: «А що? Подивишся, як я живу». Він втиснув голову в плечі і погодився. Повз прокрокували мама з донькою, і та голосно запитала, що таке ілюзія. Чоловік моментально протверезів. Піднявся. Впустив стілець.

Читайте також: “Недобре запідозрила, коли чоловік почав рідше надсилати з Італії гроші. Через брата дізналася – має іншу”

– Серьога, ти куди?

– Вибач. Було приємно побачитися, але мені пора. Потрібно ще з’ясувати, чи буває у бджіл діабет.

Автор – Ірина Говоруха

You cannot copy content of this page