Познайомився в кафе з дівчиною – приємна, красива. Ми посиділи трохи, планували продовжити вечір і тут вона проговорилася в тому, що в мене викликало відразу

Після розлучення з дружиною у мене залишився мій перший син і я звичайно хотів знайти йому маму, але, мабуть, не завжди шукав там де було потрібно. В черговий раз після роботи я заскочив трохи відпочити в кафешки перед вихідним, так би мовити трохи розслабитися.

Зайшовши в кафе було не так багато народу, мій погляд відразу чомусь упав на одну дівчину яка сиділа за столиком одна. Я все замовив і сів за інший столик. Після я спостерігав як вона гарно танцює. Але поки не став сам до неї підходити, і вирішив поки просто поспостерігати за нею. Після танцю вона підійшла сама і запитала чи не зайнятий у мене столик? Ні не зайнято. І вона підсіла з усім своїм до мене.

Ми почали з нею знайомитися поговорили ні про що. Час уже був пізній і тут їй хтось подзвонив. Вона швидко відповіла і вимкнула телефон взагалі. Потім запитала які у мене плани на вечір, я сказав що жодних, просто вирішив трохи відпочити після роботи. І тут вона каже що їй завтра на роботу треба, але не охота. Звичайно кому охота йти на роботу після гулянки.

В ході розмови я у неї запитав де вона хоче продовжити цей вечір. І вона сказала що їй все одно, ну добре. І почала говорити що додому вона все одно не збирається так як чоловік знову буде на неї кричати типу де вона пропадала. Але як вона йому сказала що, поїхала до подруги з ночівлею і з ранку поїде від неї на роботу.

Звичайно для мене не вперше зустрічатися з одруженими, але я завжди намагаюся обходити таких. Так як вважаю це чимось ну не дуже хорошим, так сказати, і намагаюся цього уникати. Але мабуть не цього разу. Я подзвонив в готель і замовив номер.

Ми посиділи ще трохи і тут вона проговорилася в тому що мені категорично не сподобалося і викликало відрази від неї. Вона звичайно не відразу це зрозуміла і питала що трапилося. Але діалог з нею продовжувати було безглуздим і треба було скоріше розійтися і все. Що ж мене так відштовхнуло? Так на мій погляд відштовхне будь-якого чоловіка.

Коли вона сказала що завтра нікуди не поспішає і не йде на роботу я їй відповів, що за прогул карають принаймні на більшості робіт. Вона каже: так мене теж покарає мій начальник через ліжко!! Так типу часто буває!

У мене якщо чесно не було слів. Ну куди котиться цей світ. Після цього я не став їй нічого пояснювати, просто вийшов на вулицю, вона вибігла за мною, і питає що типу куди поїдемо? Я їй спокійно відповідаю, не знаю куди ти, але я поїхав додому.

Фото ілюстративне з вільних джерел