Представниці яких знаків Зодіаку зводять чоловіків з розуму

Є жінки, які привертають погляди всіх оточуючих їх чоловіків. «Що вони всі в ній знайшли», – знизують плечима менш щасливі суперниці. Дійсно, ці жінки буквально зводять з розуму сильну половину людства. При цьому, вони не обов’язково відрізняються видатними зовнішніми даними. Можна назвати це чарівністю, жіночою привабливістю, харизмою. А поети і письменники говорять про них «фатальна жінка».

Астрологи розповідають під якими знаками Зодіаку найчастіше народжуються такі фатальні красуні.

Скорпіон

Залишитися непоміченими Скорпіони просто не можуть, у них настільки сильна енергетика, що їм зовсім не потрібно докладати зусиль, щоб привернути увагу оточуючих. Вони мають унікальну харизму і ceкcyальністю. Ці дівчата болісно ставляться до брехні і ніколи не прощають зради. Ображати Скорпіонів не рекомендується, за загадковою усмішкою ховається гостре жало.

Овен

Жінка-Овен просто випромінює енергію пpистpaсті і щастя. Чоловіки не можуть встояти перед її темпераментом і сильним безкомпромісним характером. До того ж, Овни приділяють чимало уваги своєму зовнішньому вигляду і фізичній формі, а також догляду за волоссям, якe вважають своєю секретною зброєю спокушання. Схильна до миттєвих поривів, під впливом емоцій може наламати дров.

Завжди відстоює свою думку, може бути розважлива в своїх діях. При цьому вважає, що вона зовсім не стерва, не любить маніпуляцій, і все, що думає про людину краще висловити їй в обличчя.

Лев

Левиця – природжена світська дама, і виглядає такою навіть в домашньому халаті. Гордовита постава, що вабить гордовитий погляд, з першого погляду не виникає сумнівів, хто перед вами. Її запити досить скромні, подібно Уінстона Черчилля, вона готова задовольнятися найкращим. Обожнює чоловічу компанию і не відчуває нестачі в увазі. Виглядає досить врівноваженою і ніколи не опуститися до скандалу на людях, але вирватися з її кігтиків зовсім не просто.

Водолій

Жінки-Водолії залучають чоловіків своєю дивною неземною красою. Вони рідко дотримуються моди, в одязі керуються виключно своїм смаком, часто виглядають екстравагантно. Часто бувають дійсно гарними – у них чуттєві губи й виразні очі. Іноді справляють враження холодних і злегка відсторонених. Люблять покапризувати і можуть влаштувати скандал на рівному місці. Самі емоційно в нього не втягуються, а ваші почуття їх не дуже цікавлять.

Читайте також: Найкращий вік для шлюбу для кожного зі знаків Зодіаку

Риби

Жінки-Риби зачаровують чоловіків своєю ніжною, витонченою красою та, на перший погляд, тихим, скромним і часто інфантильним характером. Це жінка-дитина, яку хочеться оберігати і захищати. Тургенєвські панянки, на щоках яких грає сором’язливий рум’янець, якщо в їх присутності розповіли непристойний анекдот.

Їм нічого не варто пустити сльозу, а можливо навіть впасти без свідомості. Насправді, вони прекрасні актриси. Це та сама шия, яка віртуозно крутить чоловіком на всі боки. Він буде танцювати під її дудку, сам не помічаючи, що відбувається, та ще й відчувати почуття провини, що не дуже старанно це робить.

Джерело.