fbpx

«Прес качаю – на Балі відпочиваю»: ранковий ритуал везіння для жінок

Який прекрасний ранок! Сонечко встає над горизонтом, висвітлюючи своїми м’якими променями сонну землю. Світ навколо оживає, прокидаючись від солодкого сну. Ми, повні енергії і сил, після довгої ночі готові до трудових буднів, нових перемог і приємним звершень … як не готові?

Ви не любите ранок? Ах, да … знову ця робота … і ви знову не виспалися … і попереду стільки важливих справ, проблем і метушні … кошмар! Та й правда, кому взагалі може подобатися початок дня? Для багатьох взагалі найідеальніший ранок – це підйом ближче до обіду і, бажано, щоб за ним слідувало виняткове неробство. Це куди вже краще нескінченної буденної веремії …

А що, якщо я вам скажу, що саме ранок – найідеальніший заряд для цілого дня? Що саме вранці найлегше домовитися із Всесвітом і привернути до себе удачу? Спробуйте по іншому поглянути на цей час доби, і ви обов’язково “споживайте» його чари.

Як ви вже зрозуміли, наш ритуал безпосередньо пов’язаний з початком дня. Виконувати його потрібно протягом години після пробудження. Він не тільки допоможе налаштуватися на хвилю чудес і процвітання, а й допоможе остаточно прокинутися. Намагайтеся виконувати його щодня, нехай він увійде в гарну, добру звичку. І тоді у вашому житті з’явиться дуже багато приємних несподіванок і щасливих випадковостей.

Сенс ранкового ритуалу везіння полягає в тому, що кожну нову фразу необхідно закріпити відповідним дією. В результаті у вас повинна вийти невелика чарівна гімнастика. Єдине «але» – це ніякого сковуючого одягу.

Отже, встаньте. Ноги на ширині плечей, руки на поясі.

Головою вперед-назад, вліво-вправо (про себе або вголос примовляючи):

Головою кручу, удачу прикручу!

Помахи руками:

Помахи рук гроші принесуть

Нахили корпусу тіла:

Тіло раз, тіло два – успішні всі мої діла!

Присідання:

Вгору-вниз присідаю – своє життя покращуюю!

Зрозуміло, ви можете доповнити свою маленьку гімнастику й іншими вправами, придумати інші установки і навіть прив’язати їх до конкретних подій. Наприклад: «Прес качаю – на Балі відпочиваю» і так далі.

Скільки ви будете виконувати кожну вправу – вам вирішувати. Може вам буде досить і одного підходу, може ви вирішите зробити цілий комплекс. Головне почати! Зрештою, навіть мій варіант не займе у вас багато часу. Максимум 5 хвилин! Зате яким приголомшливим буде ефект!

Так, що говорити – спробуйте самі. Повірте, ви ні крапельки не пошкодуєте!

Читайте також: Що повинна робити жінка, щоб надихати свого чоловіка на успіх

Джерело.

You cannot copy content of this page