10 речей, які повинна робити жінка, щоб чоловік був успішним і багатим

Давні традиції говорять, що саме жінка є творчою енергією Всесвіту, надихає і наповнює чоловіка. А чоловік, отримуючи цю енергію, перетворює її в достаток. Чоловікові дана здатність структурувати жіночу енергію, трансформуючи її в матеріальні блага і фінансові потоки.

Вважається, що без жіночої енергії чоловік не може реалізувати свій потенціал повністю, заробити достатньо грошей, досягти бажаного положення. І тому чим більше у жінки ємність жіночої енергії, тим успішніше знаходиться поруч з нею чоловік. Жінці від природи дана здатність, зробити чоловіка успішним і процвітаючим.

І якщо в житті жінки все складається не так, як вона хотіла б, і поряд з нею не той чоловік або її чоловік досі не досяг успіху, то спочатку треба подивитися на себе. Поставити собі відверте запитання – що я зробила для того, щоб мій чоловік був успішний і багатий? Може бути, це не вина чоловіка, а недостатня ємність жіночої енергії, що допомагає залучити бажані фінансові потоки.

Важливо також, щоб чоловік, який одержує цю енергію, вмів її цінувати і хотів стати більш успішним. Успіх чоловіка – це мінімум на 50% заслуга жінки. Не буває такого, щоб чоловік не прагнув до успіху. Це його природа. В силу неправильного виховання, постійної критики, серії великих невдач може здатися, що чоловік втратив цей потенціал. Однак це не так.

Потенціал є у кожного чоловіка, і він нікуди не дівається, поки чоловік живий.

Жінка сприяє успіху коханого чоловіка. Теплом, турботою і любов’ю, прийняттям, sекsом, жінка наповнює чоловіка своєю енергією, задає вектор, а чоловік перетворює цю енергію в енергію процвітання, успіху і багатства. Жінці природою визначено бути, жити, радувати, кохати. Чоловікові – діяти, допомагати, перемагати.

Що конкретно повинна робити жінка, щоб надихати чоловіка на успіх:

1. Приймати його таким, яким він є. Не переробляйте його!

Беручи його, ви визнаєте його право бути самим собою. Потрібно позбутися від ідеї, що ви краще за чоловіка щось знаєте, в чомусь розбираєтеся, що ви розумніші за нього. Дайте йому свободу бути самим собою. Не намагайтеся вдосконалювати його.

Схвалення означає, що ви визнаєте його людиною, як і ви, зі своїми достоїнствами і недоліками, Ви розумієте, що у нього є недоліки, як і у будь-якого іншого чоловіка. Ви приймаєте людину цілком з усіма його цінними якостями і з усіма його людськими слабкостями.

2. Цінувати його кращі сторони, то що він робить для вас.

Цінувати чоловіка означає поважати його гідності і бути вдячною йому за те, що він є, і за те, що він робить для вас. Задумайтесь, що ви можете цінувати в своєму чоловікові? Риси характеру, якості, здібності, інтереси.

Якщо ви не можете знайти в своєму чоловікові, що цінувати в даний час, зверніться до минулого досвіду. Згадайте, як ви познайомилися, за що він вам сподобався, чим він вперше вас привабив, якісь події вашого спільного життя, які викликали ваше захоплення і вдячність, або важкі обставини, з якими він мужньо впорався.

3. Захоплюватися його мужністю.

Глибоко в душі кожен чоловік бажає бачити в жінці захоплення своїми чоловічими достоїнствами, а саме властивими чоловікам здібностями, талантами, досягненнями, ідеями, мріями і чоловічим тілом, його мужністю. Він потребує в захопленні як в хлібі. Як жінка потребує любові, так і чоловік потребує захопленні.

Захоплення дуже важливо для чоловіків, їм його взяти ніде, якщо оточуючі не будуть ними захоплюватися. Чоловік готовий отримувати його з будь-якого джерела, але особливо цінним буде захоплення з вуст коханої жінки.

Читайте також: “Лaйно ти справжнісіньке”: сповідь “гулящого чоловіка”, якого до тями привела дівчина за хвилину

4. Слідувати за чоловіком, прийняти його авторитет.

Довіряти і довірятися йому, його керівництву. Це складно коли ми в позиції мами все знаємо краще за нього і ще можемо йому розповісти, що потрібно йому робити. Довіртеся чоловікові, що він в змозі прийняти правильне рішення. Його рішення і бачення навряд чи буде збігатися з вашим, але це не означає що воно не правильне.

5. Дозволяти йому бути лідером, годувальником, захисником.

Роль лідера, захисника і годувальника – це чоловіча роль, це його право і його перевага. Коли у вас всередині буде 100% -ва впевненість, що годувати сім’ю повинен чоловік, він почне її годувати. Ви просто перестанете це робити. Зайнявши таку позицію, ви не тільки віддасте чоловікові його роль, але і задовольните його потребу бути потрібним.

Якщо ви починаєте підвищувати мужність чоловіка, він автоматично починає рухатися вперед, зростати, у нього починає все виходити, він починає добре заробляти, ставати успішним. Для того щоб ви могли підвищувати мужність чоловіка, вам самим потрібно підвищувати свою жіночність.

6. Дозволяти йому управляти фінансами.

Чоловік несе відповідальність за забезпечення сім’ї. Якщо чоловік перестає заробляти гроші і не хоче або не може довгий час знайти роботу – це тривожний знак, що відповідальність за забезпечення сім’ї і лідируюча роль перебувати у жінки.

Ми починаємо метушитися, допомагати чоловікові шукати роботу, починаємо приймати рішення за нього, пиляємо його, поки самі не звалює на себе цей обов’язок і йдемо «орати». Що повинна робити жінка насправді? – «їй має вистачити мужності сісти поруч з чоловіком і більш не робити ніяких рухів тіла» – приймати його з любов’ю і вірити, що він впорається, довіряти йому, і чекати, поки він візьме на себе цю відповідальність.

7. Дозволяти собі хотіти і мати.

Якщо поруч з чоловіком жінка, яка йому небайдужа, і у неї є бажання, то він буде намагатися задовольнити її бажання. Чоловіки так влаштовані, їм подобається робити жінку щасливою. Але якщо жінка сама пригнічує свої бажання або не дозволяє собі мати те, що бажає, чоловік нічого з цим не зможе зробити. Він буде лише віддзеркалювати наше ставлення до себе. А ми будемо ображатися, що це він такий сякий скнара.

Не буває жадніх чоловіків – бувають жінки з дуже низькою самооцінкою. Не буває чоловіків-монстрів, бувають дружини, які забули про себе.

Наскільки у жінки є плани, завдання, наміри і бажання, які мають якийсь потенціал – настільки вони наповнюють чоловіка. Це як двигун успішності чоловіка. Коли у жінки немає бажань, вона руйнує успішність чоловіки, немає руху вперед. Чоловікові мало що потрібно, вони аскетичні за своєю природою.

8. Розвивати в собі жіночі якості. Бути в жіночому полюсі.

Для жінки важливо стан! В цьому її цінність і її сила. Коли вона в жіночому стані вона чарівниця. Тоді поруч з нею чоловік стає мужнім, спокійним, впевненим, що приймає рішення, чинним, які реалізує задумане, що бере на себе відповідальність.

Якщо поруч жінка, яка весь час говорить про минуле, весь час скаржиться, когось засуджує, образлива, нерішуча, ні до чого не пристосована і не робить себе щасливою, депресивна, то чоловік поруч стає дратівливим, претензійним, агресивним, невпевненим у собі і не хоче брати на себе відповідальність. Тому для нас важливо:

9. Бути наповненою, щасливою – зайнятися собою.

І бути такою жінкою, заради якої він захоче заробляти гроші, якій захоче допомагати, і яку не можна не любити. Такою жінку може зробити тільки Любов від надлишку – тоді їй є чим поділитися. А не купа якихось методів маніпуляції, що не стервологія і вумбілдінг.

Коли жінка живить чоловіка, вона дає йому енергію на реалізацію його в зовнішньому світі. Жінка – це колодязь з якого п’є чоловік і якість цієї води дуже важливо. Це робота жінки над собою не щаслива,  яка не любить себе жінка не може нікого зробити щасливою, вона не може дати те, що не має сама. Жінки є фундаментом успішності чоловіка і стосунків у сім’ї.

Сила жінки величезна. Проблема в тому, що жінки не розуміють своєї сили і можливостей свого впливу на чоловіка.

10. Підтримувати його ідеї і вірити в його можливості, що він зможе!

Якщо дружина підтримує ідеї чоловіка, навіть самі «божевільні» з довірою і вірою в нього – це найцінніше, що може зробити жінка для чоловіка. Історія Генрі Форда, з його ідеєю в машинобудівній індустрії, в яку мало хто вірив. Але його дружина вірячи в чоловіка, щовечора допомагала йому в гаражі – тримала світильник, коли він працював в гаражі після трудового дня. Вона підтримувала його і вірила в його ідею!

Чоловік – не біоробот, які повинні вирішувати всі наші проблеми, заробляти гроші, купувати квартири, давати нам дітей і допомагати по дому. Реалізовувати наші мрії. Чоловіки – такі ж люди. І вони так само як і ми хочемо любові. Щоб його любили, а не використовували. Щоб його бачили, а не пиляли. Щоб його внутрішній світ був комусь цікавий і приємний.

Читайте також: Дивовижні речі: чому 40-річна жінка варта двох 20-річних

І тоді скупі стають щедрими. Бардачники починають наводити порядок. Трудоголіки приділяють увагу близьким. Бездушні – проявляють любов, а ранимі і інфантильні – дорослішають. Тільки любов може зробити такі перетворення.

Тільки любов, коли ви бачите більше. Не тільки якості і властивості, не тільки розмір житла і машини. Коли ви бачите його душу, його особистість, його сильні сторони, його потенціал. Бачите самі – і допомагаєте йому побачити їх.

Джерело.