Про що шкодує Меланія Трамп та як виглядала, коли знімалась для дорослих журналів (рідкісні фото)

Ім’я Меланії Трамп було відомо широкій громадськості задовго до перемоги її чоловіка в президентських виборах.

Модель зі словенським корінням встигла побудувати успішну професійну кар’єру і вийти заміж за одного з найбагатших людей світу ще в 2005 році.

Природно, що шлях до слави і успіху для простої дівчини з глибинки Словенії був тернистий. У складні періоди їй доводилося робити важкий вибір, долаючи життєві негаразди.

Меланія вступила до університету Любляни, проте кинула навчання вже після першого курсу, зробивши вибір на користь кар’єри моделі. Незабаром 16-річна дівчина щосили позувала на подіумах Мілана й Парижа.

У 1998 році Меланія вже була успішною та впевненою моделлю, однак знайомство і подальше тісне спілкування з мільярдером і медійною фігурою Дональдом Трампом дало дівчині новий поштовх до популярності. Її знімки стали друкуватися в найпрестижніших на той момент глянцевих виданнях.

Коли Меланія Трамп в січні 2017 року стала першою леді США, багато пригадали й неприємних фактів, які дружина мультимільярдера з радістю б викреслила з біографії.

Про що шкодує вона зараз?

Зведений брат в Словенії
Денис Цигельняк старший Меланії на 4 роки. Працює електриком у словенському містечку Храстник. Довгий час він не давав про себе знати, але після президентських виборів у США публічно привітав зведену сестру з перемогою чоловіка.

Зараз же Денис щосили роздає інтерв’ю європейській пресі, мріючи побачитися з Меланією наживо.

Балакучий перший чоловік
Про особисті стосунки красуні до Дональда Трампа не було відомо абсолютно нічого. Але нещодавно розговорився з журналістами колишній хлопець Меланії. Юрій Зорчиш, який нині живе все там же в Словенії, розповів, що був першим чоловіком у її житті, а також публічно підтвердив, що його колишня кохана робила пластичні oперaції.

Eрoтuчне ток-шоу
Вперше Дональд Трамп зізнався в любові Меланії в ефірі ток-шоу зі скандальним радіоведучим Говардом Стерном. Безсумнівно, саме зізнання було ніжним і незабутнім для дівчини. Однак потім Говард почав розпитувати саму Меланію про подробиці її сeксyальнoго життя. Про свої тодішні одкровення їй навряд чи приємно згадувати.

Пластичні oперaції
Дружина Трампа неодноразово заявляла, що ніколи не робила пластику і планує старіти з гідністю. Однак фахівці стверджують, що екс-модель як мінімум робила збільшення грудей, підтяжку обличчя і ринопластику.

Різниця у віці з чоловіком
Дональд Трамп старше своєї дружини на 24 роки. До речі, первісток президента молодше Меланії всього на сім років.Oголeні фото
Крім зйомок для престижних журналів, Vogue і Elle, Меланія знімалася oголeнoю для чоловічих видань Max (у 1996 році) і GQ (у 2000 році).

Читайте також: Мамина копія: Лобода показала свою вже дорослу донечку (фото)

Сам Дональд Трамп захищає кохану: «Моя дружина чортовськи приваблива, а демонструвати перед камерою свої принади – частина роботи моделі».

Одні називають Меланью Трамп нaйсeксyальнiшою першої леді США. Інші вважають її такою ж елегантною і стильною як сама Жаклін Кеннеді.

Фото тут.

Фото тут.

Фото тут.

Фото тут.

Джерело.