fbpx

«Пробач, я не хочу більше з тобою жити. Завтра приїду за речами з документами на розлучення»: чоловіка вдома не застала, тільки смс пропищало

Їй було вже за 40, у них дитина. Так, вона знала, що чоловік задивляється на гарненьких дівчат, але, щоб піти на зовсім і розлучитися … Такого вона не чекала.

На щастя, дочки вдома не було. Вона виїхала з друзями за місто. Марія не знала, що робити. Кожна подруга щось радила, але жодна з порад не була їй до душі. Джерело

А що їй тепер робити? Як сказати їй про те, що її батько пішов до такої, як вона за віком…

У Марії була давня подруга, яка пережила вже два розлучення. Ось вона і змогла дати їй найправильнішу пораду! Анна порадила їй жити так, ніби нічого й не сталося. Продовжувати робити все те ж саме: йти на роботу, приходити додому, прати, готувати борщ.

Марія заплакала: «А для кого мені його тепер готувати?»

– Та хоч для мене! Я кожен день буду до тебе приходити!

Але Марія виявилася набагато слабкішою і дурнішою. Вона вирішила звернутися до воpожки.

Воpожка довго чaклyвала, крутила в руках кулю з написом «Made in China». Єдине, що вона зробила – прив’язала на руку Марії якусь брудно-червону нитку і сміливо заявила, що через кілька тижнів чоловік повернеться.

Однак чоловік так і не повернувся, ні через два тижні, ні через три …

А Марія тим часом зайшла в депpeсію, що почала її заїдати і додала 3 кілограми.

Вона вирішила поставити своїм стpaжданням кінець. Включила музику і почала прибирати в будинку, приготувала борщ, покликала трьох подруг до себе. Вони намагалися запитати про чоловіка, але Марія спритно змінювала тему.

І ось холодильник вночі тепер не відкривався. Марія спокійно спала. Вона повернулася до свого колишнього життя, колишнього режиму.

Минуло два, три тижні. Марія сиділа у вітальні й дивилася «Гру престолів». Раптом відчинилися двері і увійшов чоловік. Але він всього лише прийшов за речами.

Марія спокійно їх зібрала, навіть запропонувала валізу. Він був трохи здивований, оскільки, приходячи додому, чекав істерик, сліз, благання … А тут вона сидить спокійно, навіть не може відірватися від серіалу і майже не дивиться на нього.

Чоловік пішов за речами, тим часом Марія склала в пакет і його тапки. Він вийшов, узяв їх і пішов у коридор. Раптом він відчув з кухні смачний запах їжі:

– Це хіба не мій улюблений борщ?

– Так, ти його любиш, хочеш наллю?

Він дивився з таким виразом обличчя, як дивляться учні, які просять у вчителя п’ятірочку.

Він усе швидко з’їв, і, як завжди, сказав, що борщ у Марії виходить чудовий. Вона спокійно сиділа і подала в кінці йому серветку. Вона завжди так робила, 20 років поспіль …

Він подякував їй і зібрався йти. Як тільки він вийшов Марія почала ревіти, але недовго. Прийшла до тями і продовжила дивитися свій серіал.

Пройшов тиждень. Раптом знову відчинилися двері і зайшов чоловік. Знову з тією самою сумкою, з якою йшов.

– Маш, прости мене, я був такий дурний, я не знав, чого я хочу … Ви моя сім’я, моє багатство. Як я міг так вчинити. Ти маєш право мене прогнати.

Читайте також: У бабусі в холодильнику завжди стояла тільки одна каструля. Я якось не втрималася від цікавості і заглянула в неї. Вівсянка на воді. І все. Бабуся більше нічого не їсть. Так було до того дня, поки нахабна тітка не заявилась до неї в квартиру

– За борщем скучив? – пожартувала Марія.

– За всім, за твоїми руками, за твоїм порядком, за тим, як ти мені протираєш рот серветкою.

Марія відкрила шафу і дістала звідти краватку: «Ти її забув, можеш забрати».

– Ну Маша, не роби зі мною так, скоро дочка повернеться, не хочу, щоб вона про це дізналася … Я був дурнем, захотів юного тiла, отримав, і що? Мені моя сім’я потрібна, важлива …

– Грибний суп будеш?

You cannot copy content of this page