“Провінційна icтepичкa!” Головний редактор відомого глянцю пocлaлa Аллу Пугачову (фото)

Інцидент стався майже 20 років тому. Колишній головний редактор відомого глянцю Vogue Альона Долецька поділилася історією про те, як вона oбмaтюкaла Примадонну російської естради Аллу Пугачову, після чого жінки стали нерозлучними подругами.

Про інцидент, який стався в 1999 році, Долецька написала у своїй книзі “Не життя, а казка”, повідомив Telegram-канал Super.

У своїй книзі головний редактор російської версії Vogue описала, що вирішила зробити першу обкладинку з відомою зіркою. Безумовно, першим кандидатом стала Алла Пугачова, яка і відправилася на зйомку в Мюнхен (Німеччина). За словами Долецької, у фотосесії були задіяні найкращі візажисти, стилісти і фотографи світу. Для Пугачової також підготували вбрання від таких іменитих брендів, як Dior, Max Mara і Yamamoto.

Під час нанесення макіяжу у Пугачової виник кoнфлiкт із командою стилістів, після чого вона вирішила припинити участь у зйомці.

“Тут ось все і почалося. Ледве рука майстра торкнулась до щоки Примадонни, як співачка схопилася з криками, що їй потрапили в око і почалася алергія! Пугачова заявила, щоб команда “звертала свою чортову лавочку” і втекла в туалет”, – розповіла Долецька, додавши, що для продовження зйомки вирушила за зіркою і попросила повернутися на майданчик.

“Та пішла ця твоя команда на х “, – за словами Олени саме так їй відповіла Пугачова, на що Долецька запустила в неї рулоном туалетного паперу й oбмaтюкaлa відому співачку у відповідь.

Читайте також: Більше не приховує: Ольга Фреймут показала шанувальникам чоловіка і трьох дітей (фото)

“Ідіть ви самі на x  ! Я думала, ви зірка, а ви провінційна iстepичкa”, – заявила головний редактор Vogue, вирішивши скасовувати зйомку. Однак Алла Борисівна, ймовірно, не очікувала такої сміливої ​​реакції і з’явилася знову на майданчику, після чого і з’явилася перша обкладинка Vogue з Аллою Пугачовою.

Долецька також наголосила, що після цієї свapки вони з Пугачовою стали справжніми подругами, і Примадонна навіть навчила її правильно пити гopілку.

Джерело.