Приблизно рік пара зустрічалася, а потім Вова раптом заявив: – Кать, ти вибач, нам треба розійтися … я одружуся скоро

Катя – сирота. Батьків своїх вона не пам’ятає, їх не стало, коли вона була зовсім маленькою. Близьких родичів у дівчинки не було, вірніше, були, але в іншому кінці країни, тому виявилися не такими вже й «близькими» і брати дитину під опіку не поїхали.

Дитячий будинок став місцем, де Катя виросла. Років до дванадцяти вона сподівалася, що знайдуться ті, хто візьмуть її в свою сім’ю, але усиновителі чомусь вибирали інших дітей, а не її … Не дивно, красою дівчинка не блищала тоді. Саме через цей комплекс, перше, чим стала займатися Катя, вийшовши з дитбудинку – це своя зовнішність.

Дівчина цілеспрямовано влаштувалася працювати в фітнес центр, помічником адміністратора, щоб мати можливість безкоштовно займатися спортом, «будувати свою фігуру», а всю свою невелику зарплату витрачала на салони для вдосконалення власного зовнішнього вигляду.

У 22 роки Катю було не впізнати. З замухришки з дитбудинку вона перетворилася в красуню з бездоганною фігурою і завжди правильним макіяжем. Чоловіки з розуму сходили від такої красуні, але Катя не хотіла розмінюватися на дрібниці, вона чекала свого «принца», з яким хотіла створити міцну сім’ю.

У Каті ніколи не було перед очима моделі сім’ї, тому вона і не підозрювала, що не тільки зовнішнє самовдосконалення потрібно, для того, щоб знайти щастя. Але життя все розставило по своїх місцях, надавши дівчині хворобливий, але хороший урок.

Принцом виявився звичайний шкільний учитель Володимир. Йому було двадцять п’ять, він красиво залицявся, в міру своєї зарплати, Катя була закохана. Здавалося, що ось воно щастя, зовсім поруч. Володимир, говорив, що закоханий, але одружуватися не пропонував.

Приблизно рік ця пара зустрічалася, а потім Вова раптом заявив: – Кать, ти вибач, нам треба розійтися … я одружуся скоро …

Катя була розчавлена. Вона не могла зрозуміти, як можна говорити про любов одній, а потім одружитися з іншою. Та й що взагалі його не влаштовує? Завжди доглянута, красива жінка поруч, що ще потрібно?

Очима ж Володимира все виглядало так: – Так, безсумнівно, Катя має гарну зовнішність. Я люблю її за зовнішній вигляд. З нею приємно з’являтися в громадських місцях, відчуваєш себе гордо поруч з такою жінкою. Але, є два але! З Катею дуже нудно, вона зовсім не освідчена, не знає елементарних речей, а мені складно і нецікаво розмовляти тільки про фітнесі та засоби по догляду за собою.

Друге але: я не бачу Катю в ролі дружини та господині. Про роль матері, я взагалі мовчу, Катя сама ще дитина, їй навіть думати про дітей в найближчі кілька років рано. Тому, як би візуально я не любив цю дівчину, мені довелося зробити вибір на користь іншої. Мені час одружитися, я хочу сім’ю і дітей, а чекати поки Катя усвідомить, що не зовнішній вигляд, а внутрішній світ набагато важливіше в цьому житті, у мене вже немає часу.

Володимир одружився зі своєю колегою, вчителькою початкових класів. Ця володарка пересічної зовнішності привернула чоловіка двома вищими освітами, а відповідно, широким кругозором, любов’ю до дітей і умінням готувати шедевральні страви. Виявляється, не всі чоловіки люблять тільки очима. І виходить, що між красивою і розумною, в дружини і матері своїх дітей частіше вибирають друге.

Катя залишилася одна, як колись в дитинстві … Вона злиться на Володимира, переживає, але його виправдання дали дівчині новий поштовх у житті: тепер, крім зовнішності, вона почала займатися самоосвітою і відвідує курси домашньої кулінарії. – Я все одно знайду сім’ю! Нехай методом спроб і помилок, але я досягну того, чого у мене ніколи в житті не було і стану щасливою.

Фото ілюстративне з вільних джерел