Прибирала я у шафі, складала речі і раптом знайшла там панчохи! Ну явно не мої і явно не нові. Видно, що річ не свіжа і їх хтось одягав. Я довго міркувала, а правда виявилася фатальною

Я ніколи в житті не носила панчохи. Ношу колготки, та й їх дуже рідко, тому що завжди майже надягаю джинси і брюки, спідниці – це не моє. Ну і вже точно знаю, що є, а чого немає в моєму гардеробі.

Нещодавно стала прибиратися в своїй шафі, де зберігаю білизну, шкарпетки і колготки. І раптом знайшла там панчохи! Ну явно не мої і явно не нові. Видно, що панчохи не свіжі і їх хтось одягав. Але звідки ця чужа річ в моїй шафі?

Живу я одна, батьки до мене приїжджають раз на півроку, так як живуть дуже далеко від мене, подруги ніякі у мене ніколи не ночують. Ночує іноді тільки мій хлопець, але він же панчохи не носить! Я почала посилено думати і згадувати. Зрозуміла, що панчохи могли потрапити в мою шафу тільки місяць тому, коли я їхала на 4 дня в гості до батьків і давала хлопцеві ключ від своєї квартири, щоб він годував кота.

На думку мені прийшло тільки те, що він притягнув до мене когось, поки мене не було, так як сам він живе з матір’ю і в гості до себе нікого не водить. Ну, мабуть, ця дама забула в мене свої цяцьки. А він, коли замітав сліди своєї присутності з нею, випадково прибрав ці панчохи в шафу, подумавши, що вони мої.

Мене страшенно розлютило, що в моїй квартирі була якась чужа баба, це вже надмірне нахабство. Я випрала ці панчохи і одягла їх. Запросила хлопця в гості і зустріла його в них. Він нічого не зрозумів, думав, що я приготувала йому романтік. Я не витримала і все висловила з цього приводу. Ну і схоже, що я мала рацію, так як він мені висунув відразу три версії одну за одною.

Спочатку сказав, що це мої і я про них забула. Потім сказав, що це, ймовірно, моєї подруги, яка часто приходить в гості. Ну і третій варіант мене просто звалив з ніг від сміху. Він сказав: ну ладно, це я їх купив для тебе і поклав, щоб ти знайшла і вдягла для романтичного вечора.

На аргумент, що вони були не нові – він не розгубився і сказав, що одягав їх сам, щоб перевірити чи підійдуть вони мені за розміром. Таких казкарів я ще не зустрічала!

Фото ілюстративне з вільних джерел