Прилетіло смс: «Спасибі за вечір», а чоловік поліз у телефон дружини і прочитав його. Сліди ревнощів на її обличчі бачив весь колектив, а потім сам шеф повіз її до дому і очам не міг повірити

А як все гарно починалося! Освідчення в коханні, весілля, медовий місяць … Народився син, і почалося: в будинку немає порядку, не встигаєш чоловікові готувати, завжди з поганим настроєм, і без того грошей не вистачає … І так далі. Скандал на скандалі.

Вона теж не залишилася в боргу: п’єш, гуляєш, з дитиною не допомагаєш … Загалом, обидва по-своєму мали рацію і неправі одночасно. Через два роки дружина зуміла прилаштувати сина в садок, а сама вийшла на роботу. Але з чоловіком стосунки краще не стали. Навпаки, обоє стали шукати причини, щоб затриматися з роботи. А далі вона зустріла його – свого однокласника. Випадково. На вулиці.

Не помітила, проходячи повз – а він гукнув. І запросив в кафе неподалік. Сина з садка повинна була забрати бабуся, тому дівчина погодилася. Час пролетів непомітно. Випили по чашці кави, поговорили про те, про се, і розбіглися. Тільки він попросив номер телефону. Вона записала. На наступний день прилетіло смс: «Спасибі за вечір.»

Через кілька днів однокласник подзвонив. І знову запросив в кафе. Вона відмовилася. Через кілька днів він передзвонив і запропонував зустрітися у зручний для неї час все в тому ж кафе. Без дати, а просто коли вона вважатиме таку зустріч можливою. Вона відповіла, нічого не обіцяючи: «Я подумаю.» Така собі ввічлива відмова.

На цьому б, може, історія і закінчилася. Та тільки чоловік поліз у телефон дружини і виявив те саме смс повідомлення. Оскільки дружина не бачила в ньому ніякої загрози, не видалила. А він побачив. У чоловіку прокинувся Отелло. Сліди ревнощів на її обличчі ми бачили самі. Вона ховала очі за темними окулярами і перестала розмовляти з колегами.

Не знаю, як про це дізнався однокласник. А може, і не знав нічого – просто захотів зустрітися. І підкараулив після роботи. Звичайно, ні в яке кафе дівчина не пішла. Він просто проводив її до дому – тільки, мабуть, не міг забути її мокрих очей. І наступного вечора приніс їй букет квітів. І зробив пропозицію – вийти за нього заміж. Знову проводив до дому. Їх разом побачив чоловік.

На наступний день вона попросила у директора відгул. Але, побачивши свою співробітницю в такому знервованому стані, керівник зумів розговорити дівчину. Виявилося, чоловік знову пішов на неї з кулаками. Через хвилин 10 вона зуміла вирватися і втекти до батьків. Тепер треба якось забрати речі з дому, оскільки дівчина вирішила більше не повертатися до чоловіка.

Звозив її додому сам директор. Зв’язуватися з ним чоловік не ризикнув, тому запустив обох в квартиру. Сам вискочив. А там … Весь одяг порваний стрічками – смужками по 5 см, улюблені речі дружини розбиті, зіпсовані, знівечені. Уривки фотографій валяються. Вона сиділа на підлозі, перебираючи якісь шматочки і плакала: «Навіщо він так?».

Через тиждень однокласник сказав: «Все, годі поневірятися з батьками, у них і так тісно. Переїжджайте до мене з дитиною. Буду дуже радий.” І забрав їх до себе. Вони живуть разом дружною сім’єю вже кілька років і не шкодують, що все так вийшло. Оформили розлучення. Пізніше самі розписалися тихесенько, нікому, крім батьків, не повідомляючи.

У сина з’явився братик, але відмінностей між ними глава сім’ї не бачить – обидва рідні, каже. Залишений чоловік спочатку намагався зустрічатися з сином, потім припинив спілкування, зажив своїм життям. Про його подальшу долю я не знаю.

Якийсь висновок з усієї історії робити не хочеться. Але я рада, що у дівчини все добре. І злегка шкодую ту, що стане наступною дружиною колишнього чоловіка (хоча, можливо, безпідставно?). Просто мені здається, що агресивність так просто не розсмоктується. Нехай краще у нього теж все буде добре.

Фото ілюстративне з вільних джерел