fbpx
Життя

Принаймні так зазвичай відбувається в подібних випадках. Але мені ще доведеться вийти на робоче місце, в якому вже не буде цього начальника, але буде колектив, з яким мені потрібно буде працювати

Мені 30 років, і я вважаю себе зрадником.

Більше 9 років пропрацював в одному місці під керівництвом одного й того самого начальника.

Вона жінка владна, емоційна. Цим, власне, можна було виправдати деяку плинність у колективі, але завдяки своєму характеру мені завжди виходило триматися «на плаву».

Рік за роком всяке бувало, часом і сам дуже страждав від обурень начальниці. Але з часом все одно можна сказати, що став своїм у міру великого терміну спільної роботи.

Тому між нами встигли скластися добрі стосунки як між начальником та підлеглим. Все йшло добре, усі працювали непогано.

Згодом з боку керівництва на роботі почали реалізуватися деякі незаконні методи швидкого збагачення окремих посадових осіб та залученням рядових співробітників, на кшталт мене. З позиції рядового співробітника все було добре зрозуміло — або робиш, що кажуть, або ти непотрібний, або взагалі вичавлюють із колективу.

Нікому такої перспективи не хотілося, і всі й робили, що кажуть, тим більше, що це було зовсім не складно. Я, зрозуміло, зокрема, виконував поставлені завдання. Людей просто використали для своїх корисливих цілей.

Одного чудового ранку, перед роботою, до мене підійшли представники органів, представилися і запропонували проїхати з ними для розмови. З розмови стало ясно, що все незаконне, що відбувається на робочому місці, досить детально відоме представникам правоохоронних органів.

Читайте також: Люди звикли говорити, що погані дні рано чи пізно закінчуються. Ти ніколи не знаєш що всередині когось, і яку боротьбу веде ця людина на даний момент

Було ясно, що хтось уже все злив. Було відомо також про мою мовчазну участь у цій справі.

Мені дали зрозуміти, що ситуація тут розгортається таким чином, що фінал цього всього буде один — треба буде відповідати перед законом. Навіть якщо я просто робив те, що кажуть.

Але ось наслідки для мене можна мінімізувати. Простими словами, мені запропонували вибір: або все залишаємо як є, або маю шанс «вийти з гри», написавши заяву на своє начальство.

Це, мабуть, був найболючіший вибір за моє свідоме життя. Стільки болю, сумнівів та переживань у мене практично й не було.

Але нести відповідальність за те, що без моєї згоди мене використовували у своїх схемах, я теж не хочу.

Після всіх подій у мене почалася відпустка, де я перебуваю зараз. Начальника, звичайно ж, почали перевіряти, почався галас. Незабаром, швидше за все, людину усунуть від роботи.

Принаймні так зазвичай відбувається в подібних випадках. Але мені ще доведеться вийти на робоче місце, в якому вже не буде цього начальника, але буде колектив, з яким мені потрібно буде працювати.

Колектив великий, різний. А ще я досі остаточно не можу для себе відповісти на запитання, хто я зрештою — зрадник чи розумна людина?

Логіка стверджує, що я чесно працював і отримував за це свої гроші, а відповідати за чужу жадібність, це вже перебір.

Але ось совість не дає спокою. Весь час, скрізь, постійно.

Ще я не знаю, чи продовжувати роботу в цьому місці, чи ні.

Автор: Оксана

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту.

You cannot copy content of this page