fbpx

«Приревнувала чоловіка до Ольги»: Талановита актриса чи тінь відомої сестри – вся правда про життя Наталі Сумської

Світ театру такий яскравий і багатогранний, що інколи у ньому можна заблукати або й гірше втратити самого себе. Та професія актора приваблює все більше і більше, казкові перевтілення і можливість прожити не своє життя манить до стін театру. Інколи й сам глядач забуває про все на світі й існує разом з актором на сцені, заглиблюється у його єство, переживаючи різні емоції.

Та як це рости у театрі? Знати кожен його куток і репліки на пам’ять? Як це ще, не народившись бути частинкою цього такого непростого мистецтва? Саме такою частинкою великої та дружньої сім’ї була Наталя Сумська. Дівчинка котра, ще бігаючи закулісними лабіринтами перехоплювала дух ролей мами й тата. Вона була плодом театрального кохання двох митців В’ячеслава Сумського і його дружини Ганни Опанасенко-Сумської.

Зараз Наталя поважна дама за плечима котрої зіграно сотні ролей як у театрі, так і в кіно. За свій довгий життєвий шлях жінка пережила сотні чужих історій які не зможуть залишити байдужими нікого. Вроду цієї актриси називають “нев’янучою” бо вже маючи 61 рік вона не старіє. Студентство Наталі Сумської було не просте, навчаючись у столичному державному інституті театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого їй не завжди діставались ролі головного плану. Як розповідає Наталя, навіть у дипломній роботі вона грала другорядну роль. Часто доводилося перевтілюватися й у тих персонажів, які не подобалися, але зціпивши зуби робити свою роботу.

Першою дебютною роботою Сумської була роль Наталки Полтавки в однойменній п’єсі. Та як згодом розповіла актриса і ця роль повинна була дістатися іншій. Але тут за дівчину вступилась інша її тезка Наталя Ужвій, саме вона пригрозила режисеру і дівчину взяли на головну роль. Ще за Радянського союзу театр у якому працювала Сумська багато подорожував і їй часто робили зауваження, що вона не підходить під стандарти радянської актриси: “Щось у вас не так. Дуже яскраво виражена українська національність!”. Проте на Батьківщині їй не бракувало роботи.

Молода, енергійна Сумська ніколи не переставала дивувати свого глядача. Творчої енергії завжди було вдосталь та ще й акторськими сюрпризами балувала. Завжди напоготові, завжди в строю Наталя Сумська як універсальний солдат. Не дивно, що жінку запросили бути телеведучою програми “Ключовий момент”. Ток-шоу було задумане як продовження історій простих людей, котрі прагнуть відновити теплі відносини з забутими друзями, коханими або рідними. Незвичайне і дуже емоційне, воно примушувало плакати сотні українців по той бік екрану. А незмінна ведуча Наталя Сумська завжди знаходила потрібні слова розради й підтримки.

Хоча і в самої Наталі у житті було багато таких “драм”. А причиною цих переживань стали злі язики. Сумська приревнувала свого коханого чоловіка до молодшої сестри Ольги. Тоді ще зовсім юна Ольга Сумська була затверджена на головну роль у серіалі “Роксолана” і грала у парі з чоловіком Наталі Анатолієм Хостікоєвим. Підставою для ревнощів стали відверті сцени у серіалі, де ceкс-cимвол і серцеїд радянського кінематографу Анатолій брав на руки повністю гoлy Ольгу. Після такої емоційної сцени багато хто почав говорити про роман двох молодих акторів.

Читайте також: «Залишилася в тіні слави сестри»: Як живе і чим займається молодша сестра Софії Ротару, Аурелія

Пройшло пару років з дня виходу на екрани “Роксолани” і Ольга зізналася, що в Анатолія неможливо було не закохатися, проте вона завжди пам’ятала, що це чоловік рідної сестри й дозволити собі зайве вони просто не могли. Це була лише професійна гра двох талановитих акторів у почуття котрих вірили сотні.

А як зізнався сам Анатолій Хостікоєв до Наталі його притягнула пpистpасть. Вони познайомилися ще за часів навчання в інституті у них навіть були спільні вистави, та він не міг і подумати, що пройде час і в них з’явиться спільна сім’я і спільний син.

Наталя завжди була міцною опорою для свого чоловіка і підтримує його у всіх починаннях. Анатолій Хостікоєв спочатку підкорив серце Наталиної мами тим, що кожного ранку о сьомій годині їздив на велосипеді за молоком сину. Мати Ганна побажала своїй дочці такого чоловіка. Закохані поєднали свої долі за десять років після знайомства, проте разом уже досить давно. У спільному шлюбі виховали двох дітей: дочку Дарину Мамай-Сумську від першого шлюбу актриси з оператором Ігорем Мамаєм та спільного сина В’ячеслава Хостікоєва.

Пані Наталя розповідає, що дуже радіє тому, що і її діти пішли по стопах своїх батьків, адже сім’я Сумських і Хостікоєвих це великий акторський клан. Хоча і ролі ще незначні, але син В’ячеслав впевнено йде творчим шляхом, а от дочка Дарина вирішила спробувати себе не лише на театральній сцені, але і в ролі співачки. Чарівний голос дівчині перейшов у спадок від матері Наталі Сумської.

Зараз Наталя Сумська працює у театральній компанії “Бенюк і Хостікоєв”, активно знімається в кіно і є членом Комітету Національної премії України імені Тараса Шевченка.

You cannot copy content of this page