fbpx

“Притуло, ти шо, дівка, такі пости виставляти. Витри пост, не позорся!”, – прокоментував публікацію в соцмережі Сергій

36-річний красунчик Сергій Притула вирішив порадитися зі своїми прихильниками.

Невдовзі, а точніше в лютому, шоумен буде вести національний відбір на “Євробачення 2018” від України. Пише “Радіо люкс”

Аби виглядати в кадрі стильно, Сергій задумався над зміною іміджу.

” Позаяк, я зараз валяюсь під пальмою і дуже роботою не обтяжений, то почав задумуватись над глобальними питаннями планетарного масштабу. Приміром, як мені в лютому вести на СТБ національний відбір на “Євробачення 2018″: з бородою чи з поголеною пикою? Голосуємо: Лайк – бородатим. Серце – погoленим. Смайлик, який сміється – то нічо, аби весело було. Смайлик з широко відкритим ротом – Притула, ти шо, дівка, такі пости виставляти?! Витри пост, не позорся!”, – прокоментував публікацію в соцмережі Сергій.

Читайте також:Шикаpний: Сергій Притула показав свій eлiтний дім у новорічних вогнях

На питання телезірки відгукнулось близько 17 тисяч користувачів Facebook. За результатами, лідирує думка, що Притулі варто залишитися бородатим.

До речі, в опитуванні брали участь не лише дівчата.

“Я ж мужик, навіщо я зараз реально задумався над тим, у якому вигляді Притулі вести “Євробачення”?”, – коментують представники сильної статі.

До якої думки прислухається Сергій, дізнаємося вже 10 лютого під час першого прямого ефіру нацвідбору на “Євробачення 2018” від України.

facebook