Привітання від своїх колег і учнів слухала одна. Сини не приїхали. Мені хотілося ридати, а я з усмішкою на обличчі виправдовувала їх. Потім чаювання з тортами, які пекла всю ніч. Потайки, ковтаючи сльози разом з тортом і цукерками робила щасливе обличчя. Коли двері квартири закрилися – дала волю емоціям на повний голос

У нас в школі була традиція – вітати тих, кому виповнилося п’ятдесят років. Ювіляр сидить на сцені зі своїми близькими і важливо слухає промови і отримує подарунки. У моїх мріях, поруч зі мною троє синів-найкрасивіші, найкращі. Але …

Привітання від своїх колег і учнів слухала одна. Сини не приїхали. Мені хотілося ридати, а я з усмішкою на обличчі виправдовувала їх. Потім чаювання з тортами, які пекла всю ніч. Потайки, ковтаючи сльози разом з тортом і цукерками робила щасливе обличчя. До будинку мене проводили сусіди-колеги, учні несли букети. Коли двері квартири закрилися – дала волю емоціям на повний голос – ну чому мрії не збуваються?! Хіба я так багато хочу?

Краплі валеріани і пустирника зробили свою справу – заснула міцним сном. Прокинулася від того, що хтось стукав у вікно – під вікном стояв мій старший син, з величезним букетом і великою коробкою. Коли він зайшов в будинок, сльози радості було не зупинити. Виявляється, він був у відрядженні, через негоду рейс затримали на п’ять годин. Як він хотів встигнути привітати за традицією, в школі. І «Київський» торт привіз. Сьогодні знову летить назад, прилітав спеціально на мій ювілей. Три години минули як мить.

Після обіду приїхав середній син з дружиною, звичайно ж, покупка автомобіля важливіша подія, ніж мій день народження. У цій родині все вирішує дружина, куди йти, коли йти. Кажуть, внучка сильно схожа на мене. Шкода рідко бачимося.

Увечері прийшов молодший, теж поважна причина – у внука змагання в районі. Другий вечір слухала добрі слова від найближчих і дорогих людей.

Після п’ятдесяти років з’явилася мудрість приймати всіх такими, які вони є – з щирою любов’ю, без образ, без докорів. У кожного своє життя, з вирішенням завдань на кожен день.