Приїхали ми з сестрою в гуртожиток, заселилися, на наступний день пішли на навчання. Відучилися ми перший семестр, все було добре, а потім почалося. То був найгірший період нашого життя, але мама про це так і не дізналася

У сім’ї нас було дві дочки, близнючки. Жили ми в селі, до міста було 130 км. Жили не багато, але батьки намагалися давати нам все. Закінчили школу, прийшов час вступати. Сестра мріяла стати вчителем початкових класів, а я вихователем. Мама разом з нами поїхала в пед.колледж бо місто до ладу ми не знали. Здали документи, потім вступні іспити. Іспити склали на відмінно, вступили на бюджет.

Нам виділили кімнату в гуртожитку. У кімнаті нас було 4 дівчинки. Коли настав навчальний рік, мама сказала мені, щоб я стежила за сестрою, бо вона у нас була спритна, а тут безконтрольна свобода. Я пообіцяла мамі, що все буде добре, та й сестра сказала, що їде вчиться, а не гуляти. Тоді мама нас благословила і зі спокійною душею відправила в дорогу.

Приїхали ми в гуртожиток, заселилися, а на наступний день пішли на навчання. Відучилися ми перший семестр, все було добре, а потім все і почалося. Я дізналася, що Дашка стала прогулювати пари. На мої розпитування де вона пропадає, вона не хотіла відповідати. Пізніше вона зізналася, що познайомилася з хлопчиком з сусіднього коледжу і стала з ним зустрічатися. З ранку вони разом прогулювали пари. Він був студентом 3-го курсу.

Увечері Даша зібралася йти гуляти і покликала мене з собою. Сказала, що хоче мене познайомити з Женею. Я погодилася, бо мені було цікаво подивитися, що це за фрукт через якого прогулює пари моя сестра. Зустріч, як мені здалося, була не дуже приємною, тому що мені він не дуже сподобався та й друзі його поводили себе не дуже пристойно.

Через годину я вирішила йти в гуртожиток і стала кликати сестру. Вона мені сказала: – Якщо тобі щось не подобається йди, а я ще залишуся. На мої вмовляння вона не піддавалася. Я образилася і пішла. Сестра ходила і вся від щастя світилася. Я ні чого не могла вдіяти. Я їй сказала, що все розповім батькам і на цьому грунті ми з нею посварилися. Тоді вона не ночувала в кімнаті цілий тиждень, а коменданту сказала, що поїхала додому.

Повернулася я з пар, а сестра сидить в кімнаті заплакана. Я запитала її, що трапилося? Тоді вона лягла до мене на коліна головою і стала розповідати все як на духу, благала, щоб я батькам нічого не говорила. За день до цього вона дізналася, що вагітна, зробила тест. Сказала Жені, а він сказав, що дитина це не його і йому вона не потрібна. І на наступний день вигнав Дашу зі своєї квартири. Його батьки орендували йому квартиру на час навчання.

Вранці він жбурнув їй кілька сотень і сказав, щоб вона йшла в лікарню. Вона зібрала свої речі і прийшла в гуртожиток. Цих грошей звичайно не вистачало, що він їй дав. У мене залишилися гроші які батьки давали на продукти і ще невеличкі накопичення. Я їй все віддала. На той момент нам було вже по 18 років і згоду батьків не треба було.

Сестра сходила в лікарню, вона так переживала. Говорила скільки дурниць вона накоїла і шкодувала, що не слухала мене. Ми домовилися, що батькам нічого говорить не будемо До кінця підходив навчальний рік. Ми здали іспити і поїхали додому на канікули. Сестра поводила себе як ні в чому не бувало, а мене совість гризла, що я не змогла виконати прохання матері. Але, сказати нічого не могла, так як пообіцяла сестрі, що буду мовчати.

Час йшов. Закінчили ми коледж і нас відправили працювати за розподілом. Так ось наші доріжки трохи розійшлися з сестрою.

Фото ілюстративне з вільних джерел