fbpx

Речі, які приносять у дім щастя: неймовірні прикмети з давнини

Щастя в будинку залежить не тільки від позитивного настрою господарів. Є речі, які привертають удачу і благополуччя.

1. Підкова.

Згідно з народним повір’ям, вона приносить удачу і здоров’я. Вважається, що удача завжди на коні, а коню необхідна підкова. Вона вкаже удачі дорогу до вашого будинку. Правильно розмістити підкову дуже важливо. При вдалому виборі місця її розташування в будинку буде щастя і достаток, а прикрощі та хвороби будуть обходити стороною.

Для активації оберега необхідно познайомити підкову з усім будинком, показати їй розташування кімнат і попросити про захист і благополуччя. Не забувайте підкові розповідати про те, як вона допомагає.

Читайте також: Що не можна робити ввечері: 8 несподіваних заборон від наших предків

2. Часник.

Найбільш імовірною причиною розладу в будинку є нечисть. Багато хто стикався з тим, що домашні справи не ладяться – то посуд з рук вислизне, то сварки, то настрій погіршується. Для утихомирення нечисті, а також від пристріту і псування згідно з прикметами використовується часник. З його додаванням можна зробити сильний оберіг, який захистить будинок від негативної енергетики.

Для загального очищення будинку часник вішають в затишному місці під стелею, просячи захисту від лихого ока і нечисті. Споживання часнику підвищує імунітет і очищає від негативного впливу недоброзичливців.

3. Мед.

Для тих, хто хоче, щоб будинок був повною чашею, слід запастися медом. Мед є прекрасним приворотним засобом для вподобаної людини. Пригощаючи його солодким ласощами, господиня показує себе привітною, а гість запам’ятовує будинок затишним і гостинним.

Він служить ласощами для будинкового. Як казали в народі: «Мед в будинку – достаток у домі». Свіжий мед виливають на красиве блюдечко з візерунком, примовляючи ласкаві слова домовику: «Покуштуй меду, батюшка домовик, та захисти будинок наш від негараздів, принеси нам щастя і достаток. І нехай він буде як мед солодкий».

4. Яблука.

За прикметами, зберігати в будинку яблука – мати вдосталь всього. Своєю свіжістю вони забезпечать вам гарний настрій і не дозволять сумувати. Позитивна енергетика, якої вони наливалися протягом літа, проникне в будинок і очистить його на всіх енергетичних рівнях.

Рівне, наливне яблуко без пошкоджень покладіть в гарний посуд, на корінцик пов’яжіть бантик з атласної стрічки і скажіть: «Міцно вузлик затягую, щастя в дім приманюю. Яблучко наливне на кухні лежить – порядок і достаток збереже».

5. Ікона.

У всі часи ікони для віруючих людей були найсильнішими оберегами і помічниками. У них просять поради і захисту, благають про здоров’я. Ікони здатні відігнати будь-яке лихо, що спокуситься на ваше житло.

Розміщувати ікони в будинку слід з розумом. Шанобливе і дбайливе ставлення до святих образів безсумнівно і принесе умиротворення і спокій всім, хто живе в будинку і очистять його енергетику.

6. Шпилька.

Найпоширеніший засіб від пристріту – шпилька. Щастя в будинок приносять не тільки достаток, але і здоров’я мешканців. Погані помисли нерідко входять до оселі непроханими гостями і часом буває дуже непросто від них позбутися.

Для активації шпильки як захисного оберегу слід прожарити її над вогнем, промити в проточній воді і на ніч засипати сумішшю солі і перцю. На ранок попросити шпильку захищати від нечистих помислів і приколоти над вхідними дверима так, щоб її не було видно.

7. Дзвіночок.

Мелодійний дзвін дзвіночка здатний повернути настрій в будинок, відвернути всю нечисть і протистояти намірам злих сил. У народі вважалося, що вибирати дзвіночок краще зі срібла або заліза. У нього повинен бути чистий, не дратівливий дзенькіт.

Для активації оберега досить повісити його в те місце, де він буде часто дзвеніти. Прислухайтеся до його передзвону. Якщо мелодія зміниться або зовсім замовкне, пора міняти захисника, так як він увібрав в себе занадто багато негативної енергетики.

8. Мило.

Символ чистоти і здоров’я – шматок звичайного мила. З ним пов’язано багато прикмет, хоча і мало хто про них знає. Зробити свою ванну кімнату храмом очищення і чистої енергетики допоможе висушений шматочок мила в красивій коробочці, перев’язаною стрічкою.

Активувати мило на захист можна наступним чином: запаліть білу свічку візьміть 2 шматочки мила без хімічних добавок, помийте ними руки до ліктя і скажіть: «Як вода з піною змиває бруд, так мило захищає будинок. Від хвороб, від пристріту, від негативу, від скандалів». Один шматочок покладіть у ванній, інший в туалеті.

9. Свічки.

Відлиті з воску свічки є потужним оберегом, що приносить в будинок благополуччя у всіх сферах. Жоден будинок не обійдеться без свічки, символу світла і мудрості. Найкраще справляються з цією функцією церковні свічки.

Залишившись на самоті, запаліть свічку і обійдіть весь будинок, не пропускаючи жодного куточка. Проведіть обряд очищення будинку, попросіть захисту і світла в будинку і душах. Недогарок свічки поставте перед іконою або знайдіть місце на східній стороні будинку, де ви можете поставити оберіг.

10. Дзеркало.

Найкраще оберегом працює кругле дзеркало в дерев’яній рамі. У будинку, де панує лад і взаєморозуміння, воно вбирає позитивну енергетику і повертає її сторицею. Не підходьте до дзеркала-оберегу з поганим настроєм. Не сваріться перед ним і не злословте.

Активувати дзеркало на захист краще жінці. Змочіть чисту тканину улюбленими парфумами і протріть поверхню круговими рухами. На ніч перед дзеркалом поставте красиву глибоку тарілку. Наповніть її символічними предметами (монетка для достатку, гребінець для краси, сімейне фото для благополуччя) і попросіть захисту.

Щастя в будинку залежить не тільки від оберегів і предметів сили, а й від вашого бажання зберегти затишок і гармонію. Не тільки будинок потребує очищення від негативної енергетики. Ваше ставлення до себе і оточуючих також впливає на атмосферу щастя і доброти.

Джерело.

You cannot copy content of this page