fbpx

Регіна Тодоренко зізналася, чому переїхала в Лос-Анджелес

Телеведуча Регіна Тодоренко ніколи не приховувала свого бажання стати кінорежисером, тож коли зірка заявила, що покидає передачу “Орел и Решка” і їде в Лос-Анджелес, чимало шанувальників згадало слова красуні і запідозрили, що Тодоренко помчала за “Оскаром”.

Що ж, здогадки були правильними – дівчина й справді вирушила навчатися у Нью-Йоркську кіноакадемію і вже навіть відвідала перші заняття та створила сценарій.

Читайте також: Залишила коханого: Регіна Тодоренко заінтригувала зізнаннями у коханні

“Через довгий переліт я запізнилася на свій перший навчальний день і пропустила орієнтаційний предмет, на якому нам розповідали, чому ми навчимося за ці 2 місяці, показували, де і які аудиторії знаходяться, – розповіла телеведуча. – Моя перша лекція почалася зі сценарної майстерності. У мене трохи дивний педагог, але він настільки творчий, так захоплююче розповідає про свій предмет, що відразу хочеться творити і писати геніальні сценарії під його керівництвом.

Так я і написала свій перший сценарій. Він невеликий. Це сценарій про перше побачення. Мене похвалив викладач, сказав, що це дуже хороша ідея, що сценарій вийшов цікавим і його пора втілювати в життя. Уже з першого заняття на режисурі у нас запитували, які фільми ми хочемо знімати, так як після закінчення курсу ми повинні будемо зняти 4 короткометражки”.

Джерело.

You cannot copy content of this page