fbpx

Рената Литвинова прокоментувала інформацію про весілля з Земфірою

Сьогодні топові російські ЗМІ почали поширювати новину про те, що співачка Земфіра і актриса Рената Литвинова нібито одружилися.

Так, телеканал РЕН ТВ повідомив про те, що весілля відбулося в Швеції, де з 2009 року дозволені однoстaтеві шлюби. Після цього жінки нібито відправилися в подорож, відвідавши Стокгольм і Таллінн. Цю чутку підхопили й інші ЗМІ – Лента.ру, НТВ, “Вести” та інші.

Однак Литвинова стверджує, що ця інформація не відповідає дійсності. Більш того – вона збирається покарати журналістів за наклеп, передає РИА “Новости”.

“Рената дуже засмучена, що подібні брехливі статті з’являються в ЗМІ, у неї росте неповнолітня дочка. Вона буде шукати спосіб покарати авторів за наклеп”, – розповіла представник актриси.

Читайте також: Зятя народної артистки України затримали в Бангладеш

Земфіра і Литвинова дуже часто працюють разом. У 2014 році співачка представила офіційне відео на пісню “Жити в твоїй голові”, режисером якого виступила Литвинова. Раніше вона знімала для виконавиці кліпи на такі пісні як “Прогулянка”, “Ми разбиваємося” і “У мені”. Земфіра, в свою чергу, писала звуковий супровід для декількох фільмів Литвинової.

У зв’язку з цим чутки про весілля жінок з’являлялися в ЗМІ неодноразово, починаючи з 2009 року.

You cannot copy content of this page