fbpx

Резюме: головні помилки, через які ви втрачаєте шанс

Ви відкрили газету або ж сайт з вакансіями і розумієте що потрібно сідати за резюме.

Як його написати аби вас стовідсотково взяли на роботу? Які помилки не варто допускати? Пише “Країна здоров’я”.

1. Несерйозність. Мабуть перша і найважливіша помилка у резюме. Інтернет має вплив у нашому житті буквально у кожній деталі, але це не означає що потрібно прикрашати резюме смайликами навіть якщо ви впевнені що воно просто чарівно виглядатиме і буде доречним. Також не варто вказувати електронну пошту з нікнеймом типу littlegirl тощо. Ви влаштовуєтесь на роботу а не у розважальний клуб.

2. Ви не те пишете. Влаштовуючись на роботу журналістом не пишіть що ви вмієте вишивати хрестиком і готувати шість видів борщу. Можливо, майбутній чоловік оцінив би такі таланти але от роботодавець очікує не цього.

Читайте також:Якщо вам все одно, що думають інші, то ви уже успішні, навіть якщо не відчуваєте цього

3. Граматичні помилки. Навіть якщо вас підтискають строки подачі резюме то всеодно зупиніться і перечитайте текст. Якщо у вас будуть помилки – з вакансією, скоріш за все, можете попрощатись.

4. Фотографії. Якщо вимогою роботодавця є фото, прикріплене до резюме то обирайте з розумом. Навіть маючи модельну зовнішність не варто прикріпляти фото в повен ріст, без бiлизни або ж неоднозначне. Фото у 3/4 буде якраз доречним.

5. Обережніше з самооцінкою. Якщо це не перша робота то прикріпіть рекомендаційні листи. Краще інших роботодавців про ваші якості і здібності ніхто не скаже. Якщо ж це перша робота то не перестарайтесь з епітетами і, звісно, не варто писати що ви ще не знаєте які ви у праці. Будьте впевнені у собі але без крайнощів.

You cannot copy content of this page