fbpx
Життя

Рідна мати poзвaжaється, батько дiвок додому водить, дитиною не цікавляться, але вимагають тримати язик за зубами

Я працюю професійною нянечкою, не перший  рік. Працюю через агентство. Часто були клієнти тимчасові, але вже більше року працюю тільки з однією сім’єю. Хоча слово «працюю» в повному обсязі не відбиває всього, що відбувається. Доречніше було б використовувати слово «живу». Так, я живу разом зі своїми роботодавцями.

Батька сімейства досить часто немає вдома. Мати теж майже весь день в роз’їздах. Дитина цілий день на мені. Але зараз простіше. Раніше я взагалі ночувала в одній кімнаті разом з дитиною. Джерело

Так, мені платять пристойні гроші за те, що я 24 години на добу перебуваю у замовника. У прислуги є свій будиночок на ділянці. Варто визнати, що будиночок для прислуги набагато крутіший того будинку, який є у мене. Немов живу в готелі.

Але є і мінуси. У мене дуже мало вихідних. Хоча в договорі і було зазначено, що один день в тиждень у мене вихідний, але по факту виходить чудово, якщо я відпочиваю хоча б один раз на місяць. Мати настільки сильно не хоче перебувати разом зі своєю дитиною, що іноді може протягом дня і не заходити до нього. Я розумію, якби вона працювала, але ж ні. Нічого подібного! Вона просто живе в кайф.

Я бачу, що дитина мене сприймати за справжню маму, а не свою рідну, бioлогічну. Хоча яка вона мати? Я бачу ту огuду на обличчі у мамашки, коли вона бере дитину. А той кричить, так як просто не знає «цю тітку». Боїться.

Маразм почався тоді, коли псевдомамаша вимагала від мене, щоб дитина її любила. Ну точно з головою не товаришує. А може це все через розм’якшення мозку, викликане речовинами порошкоподібної консистенції?

Читайте також: Через 7 років шлюбу він повідомив дружині, що кохає іншу і падає на розлучення. Чоловіка абсолютно не хвилювало те, що їх дочка питала постійно чому незнайома тітка живе у них вдома і цілує її тата

Ще той дурдом, коли матусі немає, а татусь везе в будинок дівчат і розважається з ними всю ніч. Ближче до ранку їх проганяє, а з прислуги вимагає тримати язик за зубами. Приблизно така ж поведінка і у матусі. Коли тата немає вдома, панянки іноді замовляють чоловічий супровід з продовженням. З прислуги також вимагають, щоб тримали язик за зубами.

Іноді хочеться забрати дитину і поїхати до себе в рідну домівку, щоб їх чадо не бачило все це пeкло і вертеп.

You cannot copy content of this page