fbpx

Рідна сестра нареченого мало не зірвала нам весілля, а потім і взагалі намагалася його спокусити. “Добра сусідка” розповіла, що Тамара закохана у свого брата ще зі школи

Я зустріла Андрія у друзів на весіллі, він був свідком, а я подружкою нареченої. Почали зустрічатися, а через рік ми одружилися. Свекруха прийняла мене добре, а ось його сестра Тамара, мене не переносила на дух.

Вона нам мало весілля не зірвала, почала говорити про мене гидоти, на що мій чоловік вигнав її з весілля. Свекруха намагалася ці кути якось згладити, але виходило тільки гірше. А коли я була вагітна, то вона взагалі мене проклинала і нашу дитину теж, я весь час намагаюся не звертати на неї увагу. Мені не зрозуміла була її реакція на мене. І тут сусідка свекрухи, «добра жінка», сказала, що мій чоловік не рідний у цій сім’ї. У них не було довго дітей, ось вони і всиновили Андрія, а через 5 років народилася у подружжя дочка.

Томі все діставалося дуже легко в житті і дівчинка звикла, що все і всі повинно належати їй одній, а тут з’являюся я. Я почала розмовляти з чоловіком і він мені зізнався, що його сестра в нього закохана ще зі шкільної лави, що він знає, що він не рідний син. А коли він одружився, то Тамара взагалі з котушок з’їхала. Виявляється, коли я була в пологовому будинку, вона намагалася спокусити мого чоловіка, але він встав і пішов на роботу, додому з’явився в день виписки мене з пологового будинку.

Після почутого, я пішла до свекрухи і все їй розповіла, вона заплакала і сказала, що знала про все, але мовчала, тому, що дочка пригрозила їй, що якщо вона відкриє свою рукавицю, то, вона піде з дому, а вона не могла цього допустити, вона ж мама. Ми з чоловіком орендували квартиру і пішли від свекрухи. Тамара намагалася кілька разів прийти до нас в гості, але ні я, ні чоловік її навіть на поріг не пускаємо.

Свекруха обожнювала онука, а свекор, дізнавшись про все, сказав, що у нього одна дитина, це син, а дочка нехай провалює куди хоче і вигнав її з дому. Чесно скажу, я навіть не очікувала такого повороту, я думала, що батько чоловіка поговорить з дочкою і на цьому все закінчиться, але не тут то було.

Зараз я з чоловіком і сином живемо у його батьків. Тамара зникла і ніхто не знає, де вона. Ось так буває в житті. Бережіть себе і своїх рідних.

Фото ілюстративне з вільних джерел

Позначки:

You cannot copy content of this page