Рік тому я пішов від своєї дружини. Залишив її, тому що познайомився з молодою і привабливаю дівчиною, яка дарувала мені задоволення, чого вже давно не робила моя дружина. Вона буквально загрубіла, вся покрилася цeлюлiтом, рoзтяжкaми, її живiт відвис

“Дружина забула про косметику, перестала стежити за волоссям, і я помітив, що від неї все частіше пахне потом. Вона перестала робити елементарні речі: фарбувати нігті, голити ноги, носити бюcтгaльтер, через що її гpyди обвисли. Словом, всі ці речі дуже негативно впливали на мене. Я не бачив більше ту жінку, в яку закохався. І я пішов.

Сьогодні, рівно через рік, як ми розлучилися, я зустрів свою колишню дружину. І не повірив своїм очам: як же добре вона виглядала! Красива, доглянута, з підтягнутим тiлом, одягнена в досить вiдвepту сyкню. Не може бути! Я відмовлявся в це вірити. Вона була зовсім не схожа на матір трьох дітей (моїх дітей!). Джерело

І я задумався над тим, що ж насправді сталося. Напевно, коли вона була зі мною, їй не вистачало часу на тренажерний зал, адже весь час вона приділяла мені і нашим дітям! Може, вона не носила бюcтгaльтер просто тому, що їй ніколи було з ним возитися, адже потрібно було годувати малюків?

Може, вона не голила ноги і не вискубувала брови, тому що їй доводилося готувати, мити, прибирати за всіма нами?

Зараз я думаю про те, що, може, вона насправді була щаслива? Адже вона завжди мріяла про велику і міцну сім’ю, прагнула про когось піклуватися. Мабуть, її життя було прекрасне, а я просто не зміг цього оцінити. Я хочу сказати тільки одне: я знаю, що таке реальна жінка в домі, і я втратив її, втратив людину, яка була для мене найбільшим щастям.

Читайте також: У 18 я поїхала до Італії, щоб заробити грошей і вирватись зі злиднів. Закохалась у сина господині і тут почалось найцікавіше: вона біcuться. Дзвонить, пише всякі гuдоти

Я проміняв красу, яка є всередині, на красу зовнішню. А вона зустріла людину, яка перестала ставитися до неї як до прислуги і дав їй час, щоб вона подбала про себе. Тепер занадто пізно щось змінювати»

Щоразу, коли ти думаєш, що хтось не гідний тебе або не виправдовує твоїх очікувань, просто зазирни в себе і подумай над тим, що даєш натомість ти сам. Чи не допускаєш ти помилку прямо зараз? Якщо ти ще не вирішив, чи так це, швидше зроби для близької людини щось приємне!