fbpx

“Рік за п’ять”: Зірка “Дизель шоу” Яна Глущенко показала романтичне селфі з чоловіком (фото)

Зірка “Дизель шоу” Яна Глущенко восени минулого року вперше стала мамою і одразу після пoлoгів поспішила повернутися на сцену.

Тож без улюбленої артистки шанувальники не сумують.

Читайте також: 19-річний закарпатець, поїхавши на заробітки, зустрів cпoкyсливу італійку: “Забиpайся в свою Україну, поки ще тут не має у тебе великих пpоблем”

Днями зірка продемонструвала зворушливе селфі зі своїм чоловіком Олегом Збаращуком – пара саме святкує річницю.

“Сьогодні рівно рік, як ми сім’я. Спасибі тобі, моя рідна людина, моя не друга половинка, а моє ціле. Цей рік у нас був дуже насичений, як то кажуть, “рік за п’ять”. У нас з’явився неймовірний син, тепер я за двома кам’яними стінами! Не дивлячись на те, що за паспортом я все ж Глущенко, в душі я вже повноцінна Збаращук!”, – написала зірка.

Сегодня ровно год, как мы семья❤. Спасибо тебе, мой родной человек, моя не вторая половинка, а мое целое💋. Этот год у нас был очень насыщенный, как говорится, “год за пять”😂😊😉. У нас появился невероятный сын💖, теперь я за двумя каменными стенами!🤘 Не смотря на то, что по паспорту я все же Глущенко, в душе я уже полноценная Збаращук!😍😍😍#семья #любовь #олегзбаращук #янаглущенко #годовщинасвадьбы #год #нашасемья #люблюего #радость #сын #яжемать #яжебать #киев #винница #украина #дизельшоу #dizelshow #тик #важноесобытие #актриса #продюсер

Публикация от Яна Глущенко (@yamo4ka)

Джерело.

You cannot copy content of this page