fbpx
Розваги,  Шоу-бізнес

“Ріо-де-Жанейро відпочиває – наша Маланка у Вашківцях божественна”, – телеведучий Дмитро Комаров

У ексклюзивному інтерв’ю Styler відомий телеведучий розповів, чи планує зняти окремі випуски передачі “Світ навиворіт” про Україну.

За словами Дмитра Комарова, його завжди “переслідує” така ідея – підготувати передачу про рідну Україну. Але, на жаль, наразі ведучого зупиняє специфіка ТБ-формату проекту. Пише “Експрес онлайн”

“Є телевізійна специфіка. В ефір йде сезон. І для того, щоб зняти повноцінний сезон, мені потрібно 15 епізодів по 45-60 хвилин. У кожному з яких – мінімум 5-6 повноцінних динамічних тем. Треба мати на увазі, що вдома знімати складніше, позаяк тут ми все знаємо і “виворіт” знайти непросто.

На той момент (Ред. – у 2012 році Дмитрові надходили спонсорські запити на зйомки проекту в Україні) елементарно не набиралося стільки сюжетів. Крім того, багато з цих тем були в Криму і на Донбасі. Так що тепер ще складніше”, – розповідає Дмитро.

Читайте також:Неочікувано: Анатолій Анатоліч розповів, що подарували йому дружини акторів Кварталу 95 (фото)

Хоча Комаров зізнається, що вже кілька тем для випуску про Україну має.

“Як фотограф скажу, що я обожнюю їздити і знімати в Карпатах день Маланки. Маланка у Вашківцях взагалі божественна. Тепер трохи туристичною вже стала. Але все одно багатьом використовуваним маскам по сто і більше років, там дійсно люди живуть цим. Як на мене, карнавал в Ріо-де-Жанейро відпочиває – наша Маланка  у Вашківцях крутіша.

Пам’ятаю також, як в 2001 році знімав у селі Великий Кучурів, як неодружені хлопці перевдягалися у ведмедів, поділялися на групи і билися кийками – обирали найкращого парубка в селі. Або навіть візьмемо Вертеп у Карпатах – чарівне дійство. Треба туди їхати, ходити разом з людьми і колядувати. Я багато разів це робив, коли був ще фотографом-журналістом. Ось ми знайшли 2-3 теми. А для зйомки передачі потрібно ще принаймні 30 тем, що вражають”, – каже Комарів.

Відомий телеведучий заспокоює фанатів: “Так, я хочу зняти таку передачу і в Україні. Друге – я обов’язково коли-небудь її зніму”.

Маланка (Меланка, Меланки, Маланія) або Щедрий вечір (Василів вечір) — сьогоднішнє українське народне і церковне свято, вечір напередодні Старого Нового року або святого Василія Великого (14 січня); новорічний обряд з традиційним переодяганням у тварин і фольклорних персонажів; учасник цього обряду; «переддень Нового Року».

You cannot copy content of this page