Розповіла подрузі як над своїм чоловіком пожартувала, вона зробила так само. А потім подала на розлучення, поїхала до мами, мене обізвала і сказала, що я зруйнувала її щастя

Ми з подругою дружимо сім’ями, у нас навіть весілля були з різницею в тиждень, а чоловіки наші – двоюрідні брати. Часто разом проводимо час, в клубі танцюємо – дітей ще немає, так що можна.

Ми з чоловіком любимо жартувати одне з одного. Ось нещодавно я пожартувала над ним – купила нові червоні, кружевні з комплекту жіночої білизни і засунула йому в кишеню куртки. А потім типу ненавмисно знайшла і почала скандалити – чиї вони. Він мовчки взяв мене за руку і повів в магазин, де я їх купила. Звичайно, відпиратися не було сенсу. Запитала, як здогадався. Каже, бачив, як я з цього магазину білизни виходила, але після цього нічим не хвалилася.

Розповіла подрузі, типу, який у мене чоловік розумний і вірний. Вона вирішила зробити так само: засунула чоловікові в курточку аксесуар жіночої білизни, в якій він повернувся ввечері додому. Далі знайшла. Він був заскочений зненацька! І в усьому зізнався. Про коханку, навіть двох! І дружині навіть висловив сумніви – це Каті чи Олі? Щось він не міг згадати! Одна сусідка їхня, інша – його колега по роботі.

Подруга подала на розлучення, поїхала до мами, мене обізвала і сказала, що я зруйнувала її щастя. Може я і справді винна? Тільки не можу зрозуміти, в чому.

Фото ілюстративне з вільних джерел