fbpx
Життя

“Рито, вже всі працівники гудять про це, що твій чоловік водить у готель іншу”-охоче розповіла подружка. Та те що далі розповіла сама “розлучниця” Риті, не міг очікувати ніхто

Рита завжди вважала, що для іншої жінки її чоловік скарб, їй самій не вистачало у ньому твердих чоловічих якостей. Про люблку чоловіка навела тему в телефонній розмові її подруга Ольга. Яка працювала у тій самій будівлі, де працював чоловік Рити.

” Ти мене не розігруєш?” – поцікавилась  жінка у подруги.

” Та які тут жарти, перший раз вони зачинилися в нього в кабінеті, це було ще кілька місяців тому. Потім у відрядженні разом їздили. Вже всі працівники гудять про це” – Ольга.

“Скільки їй років?, як звати?” – нервова спитала Рита.

” Вона молодша від тебе, звати її Христина та вважає себе наймудрішою та найгарнішою”- відповіла подруга.

Побачила що з чоловіком робиться щось не те, але думала що на роботі він має якісь проблеми.

Про подружню зраду їй навіть на думку не спадало. Цього дня жінка якраз взяла відгул на роботі і вирішила зайнятись домашніми справами.

Поки гуділа пральна машина, Рита роздумувала що ж їй робити у ситуації що склалася. Розлучення вона не боялася, жінка міцно стояла на ногах непогано заробляла, а діти більше часу жили у бабусі дідуся ніж удома.

Чоловік Степан мав м’який характер, він постійно поступався ніколи не шкодував грошей. А тут така новина..

Зважившись всі “за” і “проти” Рита вирішила не відкладати на завтра особисто зустрітися з коханкою Степана.

Злість її не розпирала швидше цікавість побачити суперницю. Вона  дізналася номер телефону дівчини, зателефонувала до неї та запропонувала їй зустрітися. Та і погодилась.

Перше що здивувало Риту коли вона прийшла, що дівчина виглядаланормально, нічого особливого. Та те що далі розповіла Христина, Рита не могла очікувати.

Як виявилось у дівчини виникли проблеми, вона занедужала, і ніхто з їхнього колективу навіть не звернув увагу, тільки один Степан.

Він запропонував Христині допомогу, поїхати з ним разом до Києва у відрядження, там вона зможе перевіритись у кваліфікованих спеціалістів.

За всі дослідження заплатив чоловік. Та дівчина і справді занедужала. В готелі вона все розповіла Степанові, і вони разом провели ніч вперше і востаннє.

Вся ця розповідь обурила Риту і вона встала і вибігла з кафе. Чоловікові вона нічого не розповіла, адже й колись вона сама була в такій ситуації як і Христина.

І Степан її так само допоміг. Христини не стало через кілька місяців.

Читайте також: – То ти ночувала в Тараса? Ти ж казала що ви просто друзі. Сказала мама. Вона прочитала мій блокнот. Я й не думала чим то обернеться

Рита прийшла з чоловіком Степаном провести жінку у засвіти. Поклавши квіти вони разом помолилися а потім вона сказала йому:

” Завтра підемо і подамо заяву на розлучення”

Автор: Нінелія

Передрук в повному обсязі заборонено без письмового дозволу власника Сайту. Будь-яке використання матеріалів (у тому числі фотографій)– суворо заборонено.

You cannot copy content of this page