“Сама собі купила аби позлити екс-коханого”: Ользі Бузовій подарували 10 000 червоних троянд (фото, відео)

Ведучій і співачці Ользі Бузової піднесли по-справжньому царський подарунок. Весь день її помічники під будь-яким приводом намагалися відправити Ольгу додому. І тільки коли дівчина повернулася в свою квартиру, вона зрозуміла ту загадковість, яка була на обличчях її співробітників. Тут її чекало десять тисяч троянд, аромат від яких просто сп’янив дівчину.

Від кого такий великий букет, який зайняв цілу кімнату світської левиці, з’ясувати їй не вдалося. Чоловік побажав залишитися інкогніто. Співробітники, які впустити незнайомця, теж мовчать. «Нарешті я хоч на мить відчуваю себе принцесою», підписала вона пост під відео в інстаграмі.

Дівчина зізналася, що приємно здивована таким подарунком. Шанувальники підрахували, що навіть якщо це і була оптова поставка, таємний залицяльник витратив чималеньку суму.

Знайшлися і недоброзичливці, які оголосили, що це сама Ольга купила собі квіти. А, можливо, і просто взяла їх в оренду для вдалої картинки і самопіару. Не виключено, що зробила співачка це для того, щоб позлити свого колишнього хлопця – футболіста Дмитра Тарасова.

Читайте також: “Якби ще без “фанери” співала”: У мережі розкритикували виступ Каменських у суперфіналі “Х-Фактора” (відео)

Екс-коханий зараз відпочиває в шикарному бунгало на Мальдівських островах в обіймах нової пасії Анастасії Костенко. Бузова ж зараз одна, і їй явно хочеться показати Дмитру, що він сильно помилився, розлучившись з нею.

Джерело.