fbpx

“Секонд хенд не цікавить”: Чоловіча ненависть до розлучених жінок

Чоловік (38 років) три дні поспіль розміщував на декількох сайтах одне і те ж шлюбне оголошення. Однак бажаючих вийти за нього заміж не було жодної. Йому навіть ніхто не відповідав, крім однієї дівчини, яка прислала пару скривджених лайливих слів. Як ви думаєте, з чим це пов’язано?

«Хочу жити сімейним життям і виховувати своїх дітей. Тому шукаю собі гідну мене дружину. Живу в місті М. Маю достатній дохід і житлові умови для гідного життя сім’ї в М. Зріст 172, вага 75, слов’янин, корінний М, приємний чоловічий голос, у мене поки немає своїх дітей і я не був в оф. шлюбі, катаюся на гірських лижах, багато читаю і займаюся силовими тренуваннями.

Мені потрібна дівчина, з якою я створю сім’ю по взаємному коханні, і ми проживемо все життя разом в повній взаємній довірі і комфорті. Будемо разом дбати і виховувати наших дітей або одну дитину. Кого я шукаю? Вік 21-30 років (суворо), зріст 165-175 см (приблизно), струнка, приємний жіночий голос, без дітей і розлучень (секонд хенд не цікавить), цікава особистість, доброзичлива і щира людина. Сyки, дyрепи і стeрви проходьте мимо”

Мене в цьому оголошенні, явно троллінговому, не по-дитячому напружила одна річ. Може бути, ви допоможете розібратися. Це ставлення до розлучених дам.

Чому для дорослої людини розлучення – це погано, або якась непридатність?

Ніхто ж не вірить, що автор цього шедевра в свої 38 років нeзaймaним? Ні, чомусь не віриться. Значить, що у нього були стосунки, і не одні, і вони ще жодного разу не переросли в офіційні. Чому він вважає себе на голову вище за жінку, у якої був офіційний шлюб? По-суті-то, 30 років у будь-якої сучасної людини, що чоловіка, що жінки, за плечима кілька серйозних відносин, пара-трійка необтяжливих романів, і ще якийсь випадковий зв’язок.

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні

З дітьми ще ситуацію дещо можна зрозуміти, діти все ж вимагають великої самопожeртви, і не кожна людина на них здатна. Це не тільки чоловіків, а й жінок стосується, згадайте казки про мачуху. Але, звичайно, для закоханої і люблячої людини це не проблема. Але з розлученням-то що?

Ну, був у людини чоловік, офіційний. Ну, жили. І що?

Або ви думаєте, що дама, яка до 30 років не виходила заміж, була при цьому нeзaйманою? Так точно також мала відношення, які точно також розвалилися.

Яка різниця, був офіційний шлюб і розлучення, чи ні? Люди ж не речі, щоб розглядати їх як б/у і не б/у.

Що за дурнa вимога? Навіщо вонa? Розкажіть мені.

Автор: Морена Морана

You cannot copy content of this page