fbpx

Серфер осідлав суперхвилю. 50-річний серфер Кларк Росс-Джонс показав клас! Запаморочливе відео

Запаморочливе відео: серфер осідлав суперхвилю! 50-річний серфер Кларк Росс-Джонс показав клас!

На Північному пляжі Назаре в Португалії, відомому своїми гігантськими хвилями, він осідлав справжню хвилю-монстра висотою з багатоповерховий будинок і зумів хвацько покататися на ній перш, ніж хвиля на очах у приголомшеного натовпу спостерігачів обрушилася на берег!

Свідки зняли на відео неймовірний політ 50-річного серфера Росса Кларка-Джонса на гігантській хвилі на Північному пляжі біля села Назаре в Португалії. Цей пляж славиться своїми величезними хвилями серед любителів серфінгу зі всього світу. Але хвиля, на якій проїхався Кларк-Джонс, навіть порівняно з ними виглядає величезною! Сам серфер на відео виглядає крихітною точкою, за якою тягнеться білий пінний слід, інформує Ukr.Media у світі.

За трюком Кларка-Джонса спостерігала юрба, що зібралася біля маяка. Сюди часто приходять як місцеві жителі, так і туристи, щоб подивитися на запаморочливі польоти серферів по хвилях.

Місцевий 38-річний відеооператор Умберто Сантос стверджує, що хвилі на Північному пляжі Назаре – одні з найбільших у світі. “Але в той день народу в море було зовсім небагато, – каже Сантос. – Хвилі по-справжньому розбушувалися – щоб кататися на таких, потрібно бути по-справжньому крутим! Я знімав і не вірив у реальність того, що відбувається. Це явно був ролик року!”

Читайте також:Енріке Іглесіас вперше розповів про батьківство і особисте життя

Коли хвиля обрушилася вниз, Кларк-Джонс на деякий час зник, але через кілька секунд, до полегшення натовпу, з’явився з піни, як і раніше, стоячи на своїй дошці.

Проте в кінці запису можна побачити, що, скотившись з величезної водяної гори і встоявши на ногах, Кларк-Джонс практично відразу був збuтий з ніг новою, набагато меншою хвилею. Напевно, неймовірний політ відняв у серфера всі сили.

Джерело

You cannot copy content of this page