fbpx

Сестра заявила, що на весілля я маю подарувати їй 20 тисяч, от сижу і думаю: «Я жадібна чи сестра знахабніла?»

Подруга приголомшена. Цього літа її сестра виходить заміж. Шлюб повторний, від першого шлюбу є дитина, з другим чоловіком живуть в цивільному шлюбі два роки. Обом добре за 30. Відзначати в традиційному плані, звичайно, не будуть: немає сенсу двом дорослим самостійним людям, які давно живуть разом зображати принца і принцесу.

Реєстрація по-швидкому і вечеря в кафе. Кафе дуже непогане. Сидять вони, обговорюють весілля, витрати. Гостей мало. І сестра між справою рахує: ну звичайно весілля окупиться! Іванови подарують мінімум 5 тис. На двох, Петрови 5 тис., Ти 20 тис., Ми ж тобі стільки дарували. Подруга аж поперхнулася.

По-перше, вони справляли весілля з великим розмахом. Були наші місцеві зірки, салют, шоколадний фонтан. Гостям дарувалися подарунки. По-друге, до подруги на весілля сестра прийшла з чоловіком і двома дітьми, її і його від першого шлюбу. Тобто 20 тисяч було на чотирьох. У моєї подруги поки немає дітей, а чоловік буде на час весілля у відрядженні, це все знають. Виходить, 20 тис. з однієї за гарне, але явно не настільки гарне, як у подруги кафе.

Ось вона і дивується: «Я жадібна чи сестра знахабніла»? З одного боку все правильно, 20 від однієї сім’ї, 20 від іншої. Але з іншого боку – як-то забагато, навіть не дивлячись на те, що обидві не бідують.

Фото ілюстративне з вільних джерел

Позначки:
facebook