fbpx

Щаслива і без макіяжу: Регіна Тодоренко показала бoжевiльний вікенд в Лос-Анджелесі

Екс-ведуча телешоу “Орел и Решка” Регіна Тодоренко зараз мешкає та навчається у США, Лос-Анджелесі, де вступила на курси кінорежисера.

В будні дні, зізнається зірка, навчається по 10-12 годин в аудиторії і вже навіть почала знімати власні стрічки, а от вихідні залишаються днями, коли можна знайти час для себе.

Читайте також: Найкращий спосіб помститися усім, хто вам зробив боляче

Так, у своєму Інстаграмі Регіна поділилась яскравим та насиченим вікендом: зірка поїхала на серфінг на пляжі Малібу.

“Шкода, що в добі немає 25 годин. Нестерпно хочеться вирватися з класу, де сиджу по 10 годин, і катати по хвилях щодня!!! Ааааааа! Але мені вдається комбінувати навчання з розвагами, чого і вам бажаю!
Один раз пощастило з’їздити на серфінг в Малібу. Це було шикарно, я пищала як божeвiльна, навіть незважаючи на те, що вода крижана, ноги-руки відмерзли, навіть не дивлячись на те, що акули”, – емоційно ділиться з фанами Регіна.

Жаль , что в сутках нет 25 часов. Невыносимо хочется вырваться из класса, где сижу по 10 часов, и катать по волнам КАЖДЫЙ ДЕНЬ!!!АААААА🙈🤪 Но мне удаётся комбинировать обучение с развлечениями, чего и вам желаю! Один раз посчастливилось съездить на сёрфинг 🏄‍♀️🏄‍♂️в Малибу. Это было шикарно, я пищала как сумасшедшая, даже несмотря на то, что вода ледяная , ноги-руки отмерзли , даже не смотря на то, что акулы 🦈 🙈 Проводите время с пользой!!!! Доброго всем дня!!! Теперь признавайтесь, хотите покатать на серфе? Photo by @genenfeld #reginatodorenko #регинатодоренко #ре #регинапутешественница

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)

Занятий в Киноакадемии просто не сосчитать 🤪По 10 часов в аудитории без окон, без дверей🙈, но мне все равно очень нравится! Кста , если вам нравятся вещи мировых брендов, если любите шикануть, добро пожаловать на #rodeodrive . Тут все самое дорогое и роскошное) Если Вы интересуетесь , что за платья-бомбарды на нас, – это всё из моей творческой мастерской @generationtr ❤️❤️❤️❤️❤️ Photo by @genenfeld #reginatodorenko #регинатодоренко #ре #регинапутешественница

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)


Джерело.

You cannot copy content of this page