fbpx
Життя

Ще на весілля моєї двоюрідної сестри Насті та Ігоря почали відбуватися неприємності: прямо під час свята свекруха буквально вчепилася у волосся тещі.

Ще на весілля моєї двоюрідної сестри Насті та Ігоря, почали відбуватися неприємності: під час цього свята свекруха буквально вчепилася у волосся тещі.

Більше того наречений у всьому звинуватив матір своєї дівчини.

Далі гірше, свекруха несподівано повідомляє про зникнення чоловіка, і про те що він її зрадив з матір’ю Насті.

Чи виправдається підозри? Настя буквально приходилось вибирати між коханим хлопцем та матір’ю.

Через декілька днів після весілля Настя пішла додому до своєї матері, її там не застала, проте в кімнаті лежав невідомий чоловік, вона тихенько вийшла.

Вже по дорозі додому вона подзвонила до Ігоря, щоб поділитися новиною про те, що у її матері з’явився чоловік, і вона дуже рада що нарешті її мати влаштувала своє особисте життя.

Адже батько Насті пішов від них, коли їй було тільки 9 років.

Та вдома на дівчину чекав неприємний сюрприз, мати Ігоря прийшла до них та стверджувала чоловік не ночував і був з матір’ю Насті.

Вони всі разом поїхали до квартири матері дівчини, та там не знайшли батька Ігоря, а тим невідомим чоловіком виявився рідний брат матері Насті, який по просто залишився в неї переночувати.

Проте матір хлопця не переставала підозрювати дівчини, у тому що вона забрала в неї чоловіка.

Дівчина чесно думає що у свекрухи не все в порядку з головою.

Та через декілька днів, все стало ясно, чоловіка таки застукали у квартирі матері Насті.

Та проблеми на цьому не закінчились. У молодих людей не було достатньо грошей, вони вже не могли заплатити за оренду квартири, яка зросла і вимушені були переїхати жити до матері Ігоря.

Жінка при кожній можливості намагалася зачепити Настю і дівчина не витримавши вирішила втекти до матері.

Матір вислухавши дочку, пішла до Ігоря щоб поговорити, щоб вони з Настею помирились. Проте хлопець випроводив жінку за двері.

Вдома Настя призналася матері що знаходиться при надії, та розповіла батькові Ігорю і він пішов до хлопця і йому розказав.

Проте матір Ігоря, запевнила його, що дитина Насті не його, і він і повірив.

Можливо так би все і залишилось, але батько хлопця і матір дівчини виявилися мудрішими і прийшли до Ігоря і переконали його в протилежному.

Матір його все ж зупинити, вона хотіла щоб він з нею залишився, образу на чоловіка та матір Насті.

На щастя Ігор так і дослухався до свого внутрішнього “я “, яке йому підказало правильне рішення. Він помирився з Настею, а згодом із батьком.

Читайте також: Я маю велику таємницю, бережу її як можу. Недавно розказала мамі, бо уже не сила тримати в собі, але вона замість того, щоб прийняти все як є, почала мене водити по шептухах

Та й матір хлопця деякий час, перестала злитися та зустріла чоловіка, який нею зацікавився.

Ось така цікава сімейна історія, говорить про те, що що би не відбувалося, хто би з ким не був, а сім’я і родина то найважливіше.

Автор: Нінелі

Історія написана спеціально для osoblyva.сom

You cannot copy content of this page