Що про вас розповість день тижня в який ви народилися

У цій статті ми поговоримо про значення дня тижня, в який Ви народилися. Цікаво, що день тижня в цьому випадку, визначає Ваш біоенергетичний потенціал, характер і сферу діяльності, в якій Вас чекає успіх, одним словом, практично все Ваше життя можна переглянути за днями тижня Вашої появи на світ.

Люди, народжені в понеділок: протиріччя і відданість

Людьми, народженими в понеділок, керує Місяць. Сумніви і нерішучість – ось основні риси характеру тих, у кого день народження в понеділок. Багато з них не можуть подолати душевні протиріччя, тому не досягають тих висот в житті, яких могли б домогтися, якби вчасно розібралися в собі. У емоційності і відкритості їм немає рівних. Такі люди дуже товариські.

У них багата фантазія, яку вони чомусь не завжди демонструють оточуючим. Люди, народжені в цей день, легко пристосовуються, як правило, є відомими і їм комфортно в цьому положенні. Поруч з собою вони хочуть бачити тільки сильну особистість, тому іноді страждають від самотності, так як мало хто готовий брати на себе відповідальність за їхнє життя.

У відносинах цінують тепло і затишок, і дуже віддані своїй другій половинці.

Люди, народжені у вівторок: завзятість і амбіції

Народжені у вівторок живуть під знаком Марса, планети воїнів. Їх характер відрізняється завзятістю, наполегливістю, а іноді і агресивністю. Однак ці люди можуть сумніватися в своїй правоті і правильності своїх рішень. Найчастіше ті, у кого день народження у вівторок, потребують підтримки. Про таких людей дуже часто говорять «спочатку робить, потім думає».

Другою половинкою для народженого у вівторок може стати м’яка, ненав’язлива і доброзичлива людина, в цьому випадку, безсумнівно, буде повна гармонія у відносинах. Вдалий шлюб може принести багато перспектив, як в роботі, так і в громадській діяльності.

Люди, народжені в середу: розміреність і завзятість

Народженим в середу принадає планета Меркурій. Вони щасливі в науці, в бізнесі, люблять вчитися і набиратися досвіду, але виглядають скоріше консерваторами, ніж людьми, відкритими всьому новому. Такі люди дуже наполегливі, з дитинства вони мріють домогтися успіху, і протягом усього життя планомірно йдуть до своєї мети. Від такої передбачуваного і динамічного життя багато хто з них згодом втомлюються.

І ось тут відбувається наступне: ті, чий день народження – середа, дають вихід накопиченій з роками (аж ніяк не позитивній) енергії. Потім все повертається «на круги своя». Про почуттях тут говорити не варто. Люди середи небезпечні в шлюбі, їм необхідно давати можливість зрідка йти в сторону від відносин, тоді в подальшому в цій парі все буде добре і стабільно.

Люди, народжені в четвер: послідовність і лідерство

Планета Юпітер протегує всім народженим в четвер. Для людей цього дня характерні високі організаторські здібності. Вони добиваються великих успіхів в політиці і сфері управління. До таких людей тягнуться більш слабкі, що зміцнює лідерські якості. Ті, у кого день народження – четвер, можуть передбачати майбутнє.

Негативними рисами можна назвати роздратування і впертість, що іноді доходить до абсурду. Хоча ці люди логічні і послідовні. У сім’ї вони владні і не завжди терпимі. З ними буде комфортно жити не всім. Народженим в четвер необхідно поступатися і краще не попадатися на зраді.

Люди, народжені в п’ятницю: легковажність і життєрадісність

Людям, народженим в п’ятницю, протегує Венера. У цієї планети є великий дар – вона наділяє мистецтвом любити і бути коханими. Такі люди отримують від життя задоволення. Вони не сумують і не люблять страждати. Оптимістичні, життєрадісні і дуже привабливі. В характері тих, у кого день народження – п’ятниця, спостерігається грайливість і несерйозність.

Удома вони створюють затишну атмосферу, намагаються оточити себе близькими і друзями. Людей п’ятниці не можна прив’язувати до себе, треба давати їм свободу вибору, тоді вони з радістю подарують любов і домочадцям, і друзям. Ревнивці з такими людьми не зможуть довго бути поруч. Людям цього дня завжди щастить в грошах, в роботі з ними дуже комфортно.

Люди, народжені в суботу: інтелект і працьовитість

Планета Сатурн бере під своє заступництво народжених в суботу. Це сильні люди, здатні винести багато. Їх характеризують величезна працьовитість, талант і неабиякий розум. Поступовість і розміреність – ось те, що цінують такі люди. Їм не підходить роль начальника. Народженим в суботу не завжди щастить в особистому житті, так як вони вважають шлюб кінцевою метою відносин і безініціативні в сімейному житті.

Ті, у кого день народження – субота, люди крайнощів: або пристосовуються, або шумно відстоюють свої інтереси. Їм необхідно розмірено вести себе і вдома, і на роботі, тільки тоді вони можуть відчути себе щасливими. У більш зрілому віці вони відчувають себе набагато гармонійніше, ніж в молодості.

Люди, народжені в неділю: безтурботність і везіння

Народженим в неділю завжди тепло, адже вони знаходяться під заступництвом Сонця. Енергійні і щасливі, про таких кажуть «улюбленці долі». Однак їх нерідко наздоганяють невдачі. З чим це пов’язано? Вони часто схильні вести безтурботний спосіб життя, не докладаючи зусиль для забезпечення свого майбутнього. Деякий час вони приймають дари понад, а потім життя починає з них питати по повній програмі.

В характері проявляється лінощі, небажання реалізовуватися в сім’ї і в професійному аспекті. Ті, чий день народження – неділя, можуть втратити можливість проявити себе. Виховувати дітей воскресіння треба строго, допомогти їм у виборі майбутньої професії і привчити до працьовитості.

Тільки в цьому випадку в майбутньому ці люди можуть стати щасливими і успішними. Головне завдання – зустріти розумного і вимогливого супутника життя, з владним характером.

У якій би день тижня Ви не народилися, головне, потрібно навчитися сприймати себе такими, які Ви є, і намагатися змінюватися в позитивному аспекті, роблячи своє життя яскравішим і гармонійніше!

Читайте також: Чоловік у шлюбі за знаком Зодіаку: хто він – ідеальний сім’янин та коханець

Джерело.