fbpx

Чоловік у шлюбі за знаком Зодіаку: хто він – ідеальний сім’янин та кoханець

Вибір супутника життя в усі часи був серйозним кроком. І хоча сучасні жінки можуть дозволити собі виходити заміж неодноразово, нікому не хочеться робити зайві помилки. Тому і питання, як вибрати чоловіка, щоб в подальшому не пошкодувати про цей вибір, залишається вактуальним.

На що слід звертати увагу при виборі чоловіка? Як проявить себе той чи інший чоловік в шлюбі? З’ясувати це допоможе астрологія, як на основі знаків Зодіаку чоловіки поводяться після весілля.

Овен в шлюбі: хороший батько і кoханець

Якщо Овен в шлюбі спокійний і впевнений у собі, то він стане захисником, люблячим вірним чоловіком і батьком, хорошим коханцем. Особливо надійні Овни, які народилися в рік Собаки (вірний пес) і в Рік Кабана (золоте серце). І все-таки стабільність у Овнів в шлюбі під загрозою більше, ніж у інших знаків.

Овни люблять похвалитися, перебільшити свої досягнення, командувати партнером. Якщо жінка сильна, імпульсивна або невихована, якщо він по натурі лідер і починає суперечити, то виникають конфлікти навіть по дрібницях. Дайте йому випустити пар.

З Овном не можна сперечатися – він Вас не чує і може образити, навіть якщо потім буде шкодувати про це. Овни швидко загоряються і швидко заспокоюються. Дружини Овнів, пам’ятайте, що тільки від Вашої тактовності, терпіння і любові залежать мир в домі і Ваша щасливе сімейне життя.

Тілець: хороший господар і вірний чоловік

Тільці в шлюбі і сімейного життя процвітають. Вони миролюбні, не виносять криків і сварок. Хоча можуть пручатися, вередувати через дрібниці і лінуватися, але в цілому терплячі, обережні і податливі. Люблять домашній затишок, гарну їжу і самі готові облаштовувати будинок і сад.

Тільці-батьки зазвичай ніжні теплі батьки, піклуються про своїх дітей, хоча можуть бути злегка диктаторами по відношенню до них. Виняткові власники своєї жінки, вони не припускають обмани, романи або флірт на стороні. Дисгармонія відносин і нестабільність – не для них.

Подружня зрада не прощається і зруйнує шлюб. Тілець проходить через пекло ревнощів, зневіри і не хоче ніяких примирень, може впасти в алкогольну залежність, «донжуанство» або глибоку депресію.

Чоловіки-Близнюки у відносинах

Ось приклади з життя. Дівчина запитує: «У нас були такі чудові зустрічі, ми так розуміли один одного, чому він зник?». Жінка дивується: «У нас був такий класний сeкс, чому він не намагається повторити цю незабутню ніч?». Тому що в натурі Близнюків існує певна прохолода, момент настрою часто приймають за високі почуття і самі Близнюки, і їх партнери. Близнюки – холоднокровний знак.

Спочатку бажання пізнати нове штовхає їх на любовну пригоду, а потім їх витончений інтелект починає все аналізувати, зіставляти всі плюси і мінуси, аналізувати думки, слова і дії партнера. Якщо це йому невигідно, він перекидається на нову мету. Тому в юності вони бувають непостійні, а в зрілості розлучаються.

Дружина Близнюка у віці під сорок може задати питання: «Мій чоловік несподівано зібрав речі і пішов до іншої жінки. Він повернеться?» Швидше за все, ситуація трикутника затягнеться надовго. Коли Близнюк вирішив піти з сім’ї, у нього не вистачає терпіння на з’ясування відносин і очікування розлучення. Він вважає за краще просто зникнути, може збрехати.

Так чи означає це, що чоловіки знака Близнюки абсолютно ненадійні і з ними взагалі не варто вступати в стосунки? Звичайно, ні! Адже вони не полігамні, не прагнуть до зрад і вважають за краще одну жінку. Просто треба знати їх головні особливості і враховувати їх.

Чоловік-Рак: найпривабливіший чоловік, але такий загадковий

Так само як Місяць змінює свої фази, люди, народжені під знаком цієї планети, мінливі, і манера їх поведінки залежить від обставин і настрою. Подивимося на Раків в шлюбі і життi ближче.

Розвинена інтуїція, уміння підтримати бесіду і бути другом, дозволяє їм завоювати дівчину. Але по-жіночому романтичні та чуттєві Раки за фасадом зовнішньої чарівності, дитячої наївності і захопленості ховають честолюбну натуру агресивного в своїх вимогах чоловіка. Вони не створені для шлюбу, оскільки прагнуть придушувати оточуючих.

Чоловік-Лев: надійний захист, щастя і достаток

Символ царя звірів – Лев демонструє владу, честолюбство і гордість. Він розлючений тільки, коли голодний або захоплюють його територію. Але мало хто може зазіхнути на це, тому Лев, як правило, спокійний і добрий. Подивимося на Лева в шлюбі і життя ближче.

Леви – це діти Сонця. Їх керуюча планета дає їм енергію, силу і здоров’я. Їх девіз: я маю намір і роблю. Їх спосіб дії: давати потомство, багатство, щастя і розвиток.

І Сонце, і Лев символізують чоловічий тип поведінки, який магнетично притягує жінок.

Чоловік-Діва: практичний, надійний і постійний, але чому не кожна це оцінить?

Діви в шлюб зазвичай вступають після довгого залицяння, піддавши кохану багатьом випробуванням, після чого закохуються в неї назавжди. Діви в шлюбі вимагають, щоб їх партнери і діти жили дисципліновано. У родині всьому призначають точний час і місце, все повинно бути в «незайманому» порядку, а й самі віддають всього себе. Адже такий чоловік вибрав Вас, щоб служити Вам.

Він прекрасно забезпечує сім’ю і буде вірним. Зрада дружини може перевернути його характер, і спрага любові перетвориться на спрагу помсти. За умови, що дружина уважна до нього і дружелюбна, стає прекрасним сім’янином.

Чоловік-Терези: в пошуку духовної любові

Терезами управляє шлюб. Вони в шлюбі – кращі чоловіки, які добре забезпечують сім’ю, створюють атмосферу згоди, вони гарні батьки. Часто вони розраховують на жінок у досягненні успіху і мети. Терези більше інших знаків потребують стабільності і рідко розлучаються.

Деяке невдоволення може бути з боку дружини, так як Терези в шлюбі незабаром втомлюються від фізичного аспекту відносин (вони більше стурбовані духовної складової), і після романтичного періоду часті ласки і регулярна близькість з часом починають їх напружувати.

У подружньому житті може бути все відмінно, якщо Ви не вимагаєте чоловіка постійно зображати пристрасного коханця і дозволяєте йому вільно займатися громадською діяльністю або своїми захопленнями.

Якщо у чоловіка раптом випадковий роман на стороні, то тільки тому, що він нікому не може сказати «ні». Закінчиться це для нього скоріше почуттям провини і покаяння.

Чоловік-Скорпіон: найпристрастніший кoханець

І все-таки Скорпіони одружуються. Скорпіони в шлюбі осмислено вибирають сумісну по розуму жінку. Свій будинок вони охороняють, як фортеця, забезпечують сім’ю і є відмінними батьками, хоча бувають надмірно суворі. Однак, позашлюбні зв’язки у Скорпіонів нерідкі.

Сeкс на стороні вони сприймають як незалежну від шлюбу область людських відносин, але ніколи не допустять, щоб випадкові любовні зв’язки погрожували родині і, одружившись, не допускають думки про розлучення. Ви скажете, що це аморально, що вони егоїсти. Можливо так. Але такими їх створила природа.

Його сeксуальні апетити і можливості необмежені. До того ж сeкс відновлює його сили, щоб і далі працювати на благо сім’ї. Якщо дружина це розуміє, то він буде цінувати дружину ще більше. До того ж, він з легкістю встигає і дружину задовольнити. Шановні дружини, подумайте краще, як своєму коханому Скорпіону в шлюбі догодити. Надайте йому досить сeксу, але не робіть це занадто поспішно.

В юності Скорпіон любить м’яке світло, романтичну музику і аромат парфумів. Пізніше яскраве світло, дзеркала і доглянуте чисте тіло. Дружина повинна бути у всьому акуратна, віддана і вірна. Скорпіони власники, не давайте їм приводу сумніватися. Не ображайте: він запам’ятає і помститься.

Пам’ятайте, що у Скорпіона можуть бути спалахи несподіваною агресії, коли він може зірвати зло на Вас. Не реагуйте бурхливо. У своїй гонці за успіхом він просто сьогодні виснажений фізично і морально. Приготуйте йому краще ванну. Завтра він забуде свої неприємності і буде Вам вдячний. Не таїть на нього зла.

Чоловік-Стрілець: стріляє в усі сторони

У любові Стрілець відомий як шукач пригод, авантюр і задоволень, як мінливий вогонь, який все спалить і зникне. Його ви помітите і відрізните в будь-якому натовпі. Як правило, Стрілець одягнений в якісні речі, добре скроєні і зшиті, якщо помітні, то фірмові, тримається впевнено. Він фліртує з усіма і може поговорити на будь-які теми: філософія, наука, політика, релігія.

Дівчину він вибере яскраву, що відрізняється від інших: красуню або розумницю, кращу студентку або неформалку, азіатку або африканку та ін. Якщо ви потрапили під чарівність його нестандартності, пам’ятайте, що він може зникнути після дуже короткого роману так само несподівано, як і з’явився.

Стрільці в захваті від сeксуальних пригод, причому їм подобається не стільки сeкс, скільки зміна партнера. Переживаючи близькість, вони щиро вірять в любов, віддають всього себе, але скоро від зустрічі залишаються сумні ніжні спогади. Стрільці в шлюбі зустрічаються не часто: вважається, що вони не створені для тривалого союзу. Їх цілі в житті різноманітні, але ніколи не буде метою служіння жінці.

Стрільці одружуються, коли приходять до висновку, що ідеального друга не існує і вибирає інтелектуальне спілкування або терпимість і комфорт. Дружина повинна створити атмосферу достатку і легкості спілкування. Вона не тільки вміє підвищити його думку про себе, але добре веде домашнє господарство.

Стрілець в шлюбі буде відмінним захисником, годувальником і батьком. Він може бути романтичним, шляхетним, якщо є мотивація. При цьому зв’язки на стороні – звичайна справа. Часом чоловік зізнається дружині у своїй зраді, і дружина погоджується на такі відносини. Можна тільки здивуватися таланту і вмінню Стрільців домагатися свого і змусити інших жити за їхніми правилами.

Чоловік-Козеріг: надійний друг

Козероги закохуються з труднощами, але люблять глибоко, хоча і не вміють висловлювати свої почуття. Якщо чоловік-Козеріг вибрав свою єдину і покликав її заміж, він завжди буде зберігати вірність і навряд чи розлучиться – і у нього сильна тяга до будинку, сім’ї і стабільності. Чарівність і свіжість ці чоловіки зберігають до глибокої старості. Так що Вам ніколи не буде соромно вийти з коханим чоловіком у світ.

Чоловік-Водолій: волелюбний чоловік

Водолій в шлюбі – вірний і відданий чоловік. Серед чоловіків цього знака досить однолюбів. Він забезпечить сім’ю, допоможе родичам, завжди знайде спосіб заробити достатню кількість грошей.

Найчастіше все своє життя він працює на благо сім’ї. Він довіряє дружині, не контролює, не примушує змінюватися. Навіть в сварках йде на компроміси. З ним завжди можна домовитися. Навіть, якщо він і йде від жінки, то довго готовий зберігати дружні відносини і допомагати.

І, тим не менше, серед Водоліїв найбільше розлучень. Його залишають, тому що вважають егоїстом. Вважають, ніби він для інших робить більше, ніж для рідних. Вічно зайнятий, і близькі не завжди знають, де він і чим зараз займається.

Водолій залишає свій будинок, коли жінка намагається «пристебнути його до спідниці». Життя навіть в золотій клітці – не для нього. Він мовчки і довго готує звільнення, зате в один прекрасний момент просто зникає в невідомому напрямку, не сказавши ні слова.

Чоловік-Риби: чуттєва натура і відданий партнер

Любов до жінки в житті чоловіків-Риб займає не менше місце, ніж самореалізація. Хлопчики цього знака дозрівають рано і закохуються платонічно: в ученицю старших класів, вчительку, недоступну дівчину, а часом – в недостойних в надії врятувати їх своєю любов’ю. Любов приходить до них таємно, росте непомітно, і частіше закоханий довго не вирішується відкрити свої почуття, а плекає свою мрію на самоті.

Подорослішавши, Риби-чоловіки можуть також любити на найвищому духовному рівні, з мріями і віршами, з молитвами або мольбертом і пензлем в руках. Почуття переповнюють їх, мови Риб зводять з розуму, свою кохану вони вважають ідеалом, терплять і пробачають недоліки. Їх чуттєвість збyджує жінку і доставляє їй справжню насолоду духовної і земної любові.

Але зустрічаються серед Риб і чоловіки, які не люблять зовсім, вважаючи за краще різноманітність сeксуальних задоволень. Або чоловіка- «колекціонери» жінок. Але навіть в цьому випадку вони поважають, цінують і бережуть предмети своєї колекції. А якщо Риби не можуть прийняти рішення і зрозуміти: залишити, покинути або повернутися, то мовчазно відійдуть.

Вони не завойовники: не стануть відвойовувати Вас від суперника або влаштовувати сцени ревнощів, вважаючи за краще принести себе в жeртву заради коханої. Промайне своїм сріблястим плавником Ваша рибка і попливе. А хто в цьому випадку щасливий? Так ніхто. Обидва поранені. Любов Риб може бути раєм або пеклом. Ви ризикнете, дівчата? Тоді – вперед! Допоможіть йому завоювати Вас.

Джерело.

You cannot copy content of this page