fbpx

Що робити, якщо вам побажали поганого: нейтралізуємо негативні слова

Слова є потужним джерелом енергії і можуть стати прокляттям, якщо вони сказані в пориві сильних почуттів і емоцій. Будь-які висловлювання, які мають негативне забарвлення, здатні нашкодити біополю і здоров’ю людини, тому експерти рекомендують захищатися від такого впливу. Джерело.

1. У тому випадку, якщо вам побажала поганого близька людина чоловічої статі, можна схрестити руки перед собою і вимовити про себе: «Слова гнівні мене огинають, в порожнечу відлітають» .

2. Розмова з жінкою, під час якої вона бажає вам поганого, дуже неприємна, адже пані володіють сильним емоційним фоном і цілком можуть неусвідомлено прoклясти. В цьому випадку потрібно сказати: «Слова, негативом заряджені, вилітають, але до мене не доберуться, по дорозі розпадуться».

3. Буває і так, що негативні слова говорять в спину незнайомці в абсолютно різних ситуаціях. В цьому випадку можна вимовити: «Твої словеса назад в тілеса».

Читайте також: Як срібло впливає на долю: небезпека і користь металу

4. Захиститися від негативних слів начальства або колег можна наступними словами «Сам зла побажав, сам і отримуй».

5. Конфлікти можуть виникнути і між близькими людьми. Якщо вам побажала поганого дорога серцю людина, скажіть: «У гніві сказане не вважається, негатив попелом обсипається».

You cannot copy content of this page