fbpx

“Що тут говорити”: Зібров прокоментував чому Лорак дає концерти в Україні

Ані Лорак намагається всидіти на двох стільцях, виступаючи в Росії та в Україні, щоправда її нещодавні концерт у Києві був таким собі пробним каменем.

Про це заявив Народний артист України Павло Зібров. Пише “24 канал”

Зокрема, за його словами, українським співакам, які зробили ставку на концерти в Росії, не варто приїжджати в Україну із гастролями.

“Нехай ця публіка поїде у Рязань, і слухає там Ані Лорак, немає питань. Сяде на електричку та поїде до Курська, Рязані та там послухає її. Я можу сказати, що однією ж пoю на двох стільцях не сядете, хлопці. Що тут говорити. Не зможете ви однієї дyпою сидіти і там, і тут”, – підкреслив артист.

Читайте також:Знoву рaзом: Ані Лорак і Сергій Лазарєв викладають спільні фото

Водночас він зауважив, що ніхто із засуджених музикантів з сольним концертом зараз не ризикне приїжджати в Україну.

“На одну пісню приїхати – це одне. Але сольний концерт ніхто не дасть провести. Ані Лорак давно не було, і вона хотіла спробувати. Подивитися на реакцію суспільства. Це пробний камінь, відтак вона побачила, що певна публіка чекає на неї та хоче її бачити”, – констатував Зібров.

Нагадаємо, нещодавно Ані Лорак виступила в Києві на шоу, присвяченому 15-річчю балету Freedom, яким керує Олена Коляденко. Це стало справжньою несподіванкою для її фанатів, оскільки нічого ніде не анонсувалося.

За словами директора палацу “Україна”, де відбувався концерт, Лорак не було навіть у списках артистів.

You cannot copy content of this page