fbpx

Що відомо про українку, яка втерла носа Бузовій

Українська співачка Стефанія Артеменко, яка виступає під псевдонімом STEFF-A та яка обійшла в рейтингу російського iTunes скaндaльну зірку проекту “Дом-2” Ольгу Бузову, збирала на свій кліп, працюючи в караоке. Про це передає Life.ru.

28-річна артистка мріяла про кар’єру співачки з раннього дитинства, коли росла в сім’ї без батька в українському місті Сміла Черкаської області. Мама Стефанії була швачкою і багато грошей не заробляла, тому після десятого класу дівчинці довелося йти працювати офіціанткою.

Читайте також: “Кому ти така потрібна?” А потім вона полюбила ранкову каву і листи з далекої Америки від того, кому була потрібна

“Я працювала офіціанткою 24 години на добу і підробляла в караоке-барі. Я сподівалася, що на мене хтось зверне увагу і я стану зіркою. Але на ділі все виявилося по-іншому: доводилося затримуватися до п’ятої ранку, співати не зовсім той репертуар, який підходить молодій дівчині. Особистого життя ніякої не було, хоча навколо мене завжди крутилися цікаві чоловіки з цікавими пропозиціями. Я дотримуюся такої лінії, що лягaти в лiжко з кимось і бути чиїмось проектом я не буду”, – зізналася українка.

Судячи з усього, співачка впевнено вирішила будувати кар’єру в Москві, а не в рідній Україні.

You cannot copy content of this page