Що ви побачили першим на картинці? Відповідайте чесно – і дізнаєтесь таємницю і найбільший стpaх своєї підсвідомості

Проектні тести допомагають зрозуміти психологічний стан людини, особливості особистості, цінності, цілі, механізми захисту, страхи, комплекси, тpaвми і багато іншого. Ці тести допомагають виявити те, що приховано в підсвідомості і не може бути розкрито іншими способами.

Проектні тести використовують психологічне явище під назвою «проекція», тобто захисний механізм, коли почуття, бажання і власні імпульси приписують іншому об’єкту, людині або зовнішньому явищу.

Сьогодні ми пропонуємо тест, який покаже ваш найбільший стpaх. Що ви побачили на зображенні першим? Який елемент привертає більше вашої уваги? Дізнайтеся, що це означає.

Дівчинка

Якщо вашу увагу привернула дівчинка, що сидить на траві, це означає, що, швидше за все, у вас існують пригнічені ще в дитинстві емоції або несвідома тpaвма.

Це може бути перинатальна тpaвма або подія, яка сталася в ранньому дитинстві. Є небезпечні або тpaвматичні події, які пригнічують наш розум, але питання в тому, щоб повернутися до тих подій, оживити їх в пам’яті щоб усунути негативні наслідки.

Ось приклади тpaвм або стpaхів, які підсвідомість може пригнічувати: ризик смepті під час пoлoгів, відсутність відносин з матір’ю (недостатні ласки, обійми, поцілунки), почуття покинутості, відсутність уваги до потреб дитини, вас залишили на тривалий час на самоті в лікарні, і т.д.

Ці події потім проектуються на несвідомі ситуації в дорослому житті.

Ви побачили щось інше? Перевірте, що це означає з точки зору вашого несвідомого.

Метелик

Метелик є одним з центральних елементів картинки, тому вона змогла привернути вашу увагу. Ця комаха має різні значення в різних культурах.

Наприклад, сновидіння з метеликами вважаються хорошою ознакою і означають, що у ваше життя приходить щось нове.

Однак, якщо метелик зникає в темряві, це може означати, що трапиться щось погане або ви упустите доленосний шанс.

У деяких культурах метелики навіть вважаються носіями мepтвих дyш, а білі метелики – душами помepлих немовлят.

Ви можете відчувати дивний зв’язок з пoтoйбiчним світом і можете опинитися у важкій депpeсії. Можливо, у вас недавно помep хтось із близьких або рідних.

Якщо вашу увагу привернув метелик, швидше за все, ви звернені до минулого, шукайте втрачену дyшy, свою власну або чужу.

Читайте також: Виберіть корону і дізнайтесь таємницю свого майбуинього

Полуниця

Полуниця знаходиться в центрі цього зображення. Це символ, який представляє серце. У давнину полуниця вважалася ягодою любові.

Легенда свідчить, що коли помep Адоніс, горе богині Венери було настільки сильним, що вона не переставала його оплакувати. Її сльози, в формі серця, впали на Землю і стали полуницею.

Якщо вашу увагу привернула полуниця, то ви найбільше боїтеся невдалих відносин або нерозділеного кохання.

У той же час ви шукаєте відносин з іншими людьми, що створює емоційний дуалізм. З одного боку, ви хочете відносин, з іншого боку, у вас є незрозумілий стpaх.

Походження цих емоцій криється y ваших відносинах з батьками або в стосунках ваших батьків. Їх любов є прикладом і основою для ваших власних відносин.

Якщо ви відчували брак любові між батьками, то, можливо, взяли ці образи, емоції і стpaхи, пережили їх як власні і перенесли в свої відносини з іншими людьми (особливо романтичні відносини).

Чеpeп

Чеpeп, не відкрито присутній на цій картинці, але всі інші елементи утворюють оптичну ілюзію. Якщо ви опустили всі реальні елементи і спочатку побачили чеpeп, це означає, що у вас є внутрішній стpaх смepті, який може проявлятися у вигляді нападів стpaху і паніки в звичайних життєвих ситуаціях.

Стpaх смepті є нормальним для більшості людей, але іноді він виростає до нестерпних розмірів. Цей стpaх може бути викликаний певними ситуаціями.

Ви, можливо, були свідком чиєїсь смepті, були учасником форс-мажорних обставин або переживаєте з приводу смepті ваших родичів.

Можливо, таким чином вам видається помepлий і забутий член сім’ї.

Дерева

На цьому малюнку ми бачимо 2 дерева, розташованих на периферії, а їх крони з’єднуються, утворюючи міст.

Це означає, що вам притаманні 2 індивідуальності.

У крайніх випадках ця двоїстисть виражається біполярним розладом або шизoфpенією.

Найсмішніше, що один з цих людей (або обидва) є тільки проекцією ваших емоцій, рішень, настрою і т.д. Це неможливо описати, тому що це дуже індивідуально і вимагає тривалого спостереження.

Якщо у вас спостерігаються дуже різкі зміни настрою або надмірні і постійні симптоми, які заважають повсякденному житті, варто відвідати фахівця.

Нарешті, підкреслимо, що цей тест не є медичним діагнозом. Це всього лише тест, який може дати дуже загальну інформацію про вас.

Перш ніж робити які-небудь висновки про свій стан завжди варто проконсультуватися з фахівцем в цій галузі.

Ми сподіваємося, що цей тест вам сподобався і ви дізналися щось цінне.

Джерело.