Щоб 2018 рік приніс нам щастя, любов, і всілякі блага, потрібно: не лаятись через дрібниці, не “кусатися”, вірити людям і не “гарчати”

Згідно зі східним календарем, 2018 рік буде роком Жовтого Земляного Собаки. Червоний Вогненний Півень правив мудро і грамотно, і навіть не хотів з нами розлучатися. Але вночі на 16 лютого 2018 року Півник змахне крилами, прокукурікає на прощання і передасть права на трон Собаці.

Собака – істота неспокійна, і весь рік буде на сторожі нашого добробуту. Собака уособлює собою справедливість, він ніколи не зрадить, і в рік його правління ми можемо заспокоїтися – все буде чітко і справедливо. Пише “Тендітна”

У 2018 році можна сміливо братися за будь-які справи, адже і Собака кидається в бій, не замислюючись про наслідки. Стихія землі пов’язана із законами і традиціями, тому в рік Земляного Собаки важливо дотримуватися своїх принципів.

Незважаючи на те, що Собака не любить змін, і не прагне переїхати з будки в кришталевий палац, він зробить все, щоб оточуючі змогли поліпшити житлові умови. Тут головне вірити в диво – господар 2018 року з радістю нам підіграє.

Читайте також: Гіркі заробітки в Італії: “Нас дурять сеньйори. Щоб зекономити, українки ходять пішки кілометри”

Якщо взимку Собачка буде розгойдуватися і наводити порядок після імпульсивного Півника, то вже до весни все буде готово. Після зимової сплячки багато хто може розраховувати на фінансову удачу – жовтий колір року заманить гроші.

Звичайно, Собака не нариє нам золоті злитки, і не приведе до кладу, але тим, хто працьовитий і наполегливий, можна чекати і підвищення, і заохочення, і всіляких гараздів. До того ж, жовтий колір асоціюється з енергією сонця, він заряджає нас позитивом, бадьорістю і гарним настроєм – сперечатися з Жовтим Собакою марно, він все одно влаштує всім радісне життя.

Собака – безкорислива і великодушна істота, він не тяжіє до слави та комфорту. Але мила тварина буде радіти, якщо ми оточимо себе красивими речами і одягнемося так, ніби вже стали королями і принцесами. Так що можна без докорів сумління міняти гардероб.

У 2018 році вітаються такі якості, як дружелюбність і чесність. Навіть у спілкуванні з конкурентами ми не повинні лицемірити і відступати від правил.

До будь-якої справи в новому 2018 році важливо підходити творчо. Для людей інтелектуальних професій в рік Жовтого Собаки буде горіти зелене світло – стільки проектів і відкриттів світ ще не бачив. Працьовитий і активний Собака завжди знайде заняття до душі, його ніс націлений на удачу, і він допоможе всім, хто вірить у свій успіх.

Зі здоров’ям у рік Собаки проблем не очікується, загартований Жовтий песик не дозволить нам чхати і кашляти. Але зі шкідливими звичками доведеться розпрощатися – Собака не любить, коли витрачають гроші на дурниці, типу сигарет і алкоголю.

До речі, Жовтий Земляний Собака любить подорожувати і змінювати картинку перед очима, в 2018 році можна об’їздити весь світ – нових друзів буде багато, та й враженнями ми наповнимося на кілька років вперед.

Казкові і чарівні зміни нас чекають і в любовній сфері – 2018 рік переповнений зустрічами, знайомствами і побаченнями. Сімейні пари відчують себе на сьомому небі – другий медовий місяць може розтягнутися на весь рік. А ось для вільних та незаміжніх Собачка наготував чимало сюрпризів.

У 2018 році буде багато весільних церемоній. Пари, які створили сім’ю в рік Собаки, можуть розраховувати на довгий і дружний союз. Дітки, народжені в період правління Земляного Собачки, будуть відрізнятися міцним здоров’ям, веселою вдачею і високим інтелектом. Так що швидше домовляйтеся з обранцем, шукайте відповідний пoлoговий будинок і запасайтеся пелюшками.

У 2018 році дуже важливо спілкуватися і заводити друзів. «Своїх людей» ми будемо відчувати миттєво, а всілякі недруги обійдуть нас стороною. Кусатися Жовтий Земляний Собака не буде – тільки виляння хвостиком, і лапка по команді. Але на задні лапи господар 2018 року вставатиме тільки перед хорошими людьми – тож корисно попрацювати над собою, набратися позитиву і дружелюбності.

Щоб 2018 рік приніс нам щастя, любов, і всілякі блага, потрібно запам’ятати кілька правил: не лаятись через дрібниці, не “кусатися”, вірити людям і не гарчати, а вирішувати питання дипломатично і терпляче.

Тоді і господар року радісно впаде перед нами на спинку, і наше життя буде далеко не собачим